Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ROLEX replikát hol javítanak?

Estom rstom kérdése:

ROLEX replikát hol javítanak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 09:18
1 2
 1/12 Rysex válasza:
Szia kicsit több infó kellene.
2016. máj. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Állandóan (néhány óra után) megáll, a WestEndben azt mondták eltört a rugója. Sas u. nem foglalkozik vele.

köszi

2016. máj. 16. 10:38
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De miért kéne foglalkozniuk vele? Alkatrész nyilván nincs hozzá, és morálisan kb. ugyanaz, ha pisike hőzöngene az Adobe-nál, hogy nem jól fut a másolt Ps. Javaslom, dobd ki és vegyél egy tisztes márkát.
2016. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő hozzászólást, de információt kértem, nem kioktatást és okoskodást. Erre van az a régi közmondás: "Hallgattál volna, bölcs maradtál volna."
2016. máj. 17. 07:41
 5/12 anonim ***** válasza:

Információt kapsz: dobd ki a kukába. Vegyél normálisabb órát, ne a kivagyiság vezessen.


Többnek akarsz látszani annál a senkinkél, aki vagy? A tanácsom: legyél több. De az órád által nem leszel az:)

2016. máj. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnállak. Úgy látom te még soha nem kaptál senkitől semmit (csak kritikát). Vacak lehet ilyen megkeseredettnek lenni. :-((
2016. máj. 18. 06:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Tévedsz:) Sőt, ha valamire vágytam, megszereztem - legyen szó Rolexről vagy másról. Szerencsére nincsenek olyan ismerőseim, akik hamis órát vennének/ajándékoznának:)
2016. máj. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hogy nincsenek ismerőseid/barátaid, nos a frusztrált stílusod alapján nem is csodálkozom, s ezért azon sem, hogy nem rád tartozó dolgokba ártod magad, s ítéletet mondasz olyan dolgokról, melyekről fogalmad sincs. Mint írtam korábban sajnállak. Esetleg talán meg kellene célozni egy pszichiátert, hogy segítsen kompenzálni. Ennyi.
2016. máj. 19. 11:03
 9/12 anonim ***** válasza:

Neked meg irány vissza az iskolapad, ha már szöveget értelmezni nem tudsz;)


Kettőnk közül még mindig neked van hamis órád.. nem én akarok többnek látszani ilyesmivel:)


Jóóó tudom, most jön az a tipikus kamuduma, hogy ajándékba kaptad és emiatt hozzád nőtt, blablabla:)))

2016. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

De hogy szó ne érje a ház elejét, segítek is: normális órás nem fog a szutykodhoz nyúlni.


Miért?


Na nem csak azért, mert egy szutyok, hanem mert nekik kötelező garanciát adni az elvégzett javítással kapcsolatban, egy ilyen vacak, mint amit Te büszkén hordasz a csuklódon, műszakilag egy ketyegő bomba:)) Az órás magát szivatná, ha megcsinálná, ideig-óráig biztos járna is...


De biztosan találsz olyan órást, aki megszán, mert látja majd rajtad, hogy nagyon hozzádnőtt a gagyiórád.. :))

2016. máj. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!