Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » ROLEX replikát hol javítanak?

Estom rstom kérdése:

ROLEX replikát hol javítanak?

Figyelt kérdés

2016. máj. 14. 09:18
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Úgy döntöttem korábban, hogy hagylak fortyogni a saját rosszindulatú levedben és nem méltatlak válaszra, de ennyi gonoszság, ami süt a kommentedből, csak írásra késztetett. Látott már orvos? Hogy tudsz valakiről, akit nem is ismersz ilyen sok zagyvaságot írni? Szerintem vizsgáltasd meg magad, mielőtt kárt teszel valakiben. Szerintem neked mindegy, hogy mi, csak ártson. Vertek kis korodban, vagy mitől ez a gyűlölet? Elgurult a gyógyszered? Rossz helyen jársz . Ez az oldal a segítségről szól nem pedig a sértegetésről. Ébresztő!! Részemről ezt a parttalan vitát lezártam (bújj vissza a sötét lyukadba, s ott fortyogj tovább).
2016. máj. 21. 18:18
 12/12 anonim ***** válasza:

:D


Te meg viseld nyugodtabban a kamuórádat, ne frusztráljon ennyire:))

2016. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!