Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy tudom a szolgáltató...

Hogy tudom a szolgáltató által adott set top boxról átmásolni, "kinyerni" az adatokat?

Figyelt kérdés

Vettem fel pár filmet ugyanis,amiket szeretnék átmásolni a laptopomra.Sok használhatatlan dolgot olvastam már itt a neten erről.A gondot az okozza,hogy szinte minden gyári csatlakozó a set top boxon hardveresen le van tiltva,nem engedélyezett.Következésképp marad az a verzió,hogy szét kell szednem a set top boxot és így átmásolni?Ha igen,a szolgáltató erre nem jön rá?Ezekbe a set top boxokba e-sata winchester van?Azt is hallottam,hogyha sikerülne is,ezen a fájlok nem mpg,mpeg vagy avi formátumban vannak,hanem trs,ts,trsa,esetleg dat. :( Na most,van olyan program,ami tud ezekkel valamit csinálni?

Ha valaki tud,kérem segítsen!Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. máj. 24. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedd szét bátran. Majd mond azt, hogy ellopták, vagy a macska elvitte. Ja, és kérjél helyette másikat.
2016. máj. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz vele mit kezdeni, hiába másolnád át, kódolva rögzíti és csak a boxon lehet visszanézni őket
2016. máj. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!