Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi tortenik a samsung galaxy...

Mi tortenik a samsung galaxy s6 edge telefonnal ha nem szolgaltato altal fuggetlenitik ki?

Figyelt kérdés

2016. márc. 20. 08:37
 1/2 Budwa ***** válasza:
semmi, független lesz, de a garancia el fog róla veszni. semmi több ennél. függeltenítés szerintem mindig garanciavesztéssel jár. házilag is tudod a samsungot függetleníteni. keress rá a google-ben, biztos hogy fogsz hozzá találni egy egyszerű programot, ami függetleníti. nincs levédve a samsung ez ellen, nincs titkosítva. minden más márkájú telefon titkosítva van, ahhoz csak hozzáértő tudja függetleníteni, pl. GSM üzlet
2016. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nagyon koszonom a valaszt!


az elozo telefonom egy s3 volt es elvittem egy gsm uzletbe kifuggetleniteni es utana eleg sok problemam volt vele. allandoan elfelejtette mit allitottam be pl csengohangnak vagy zenehallgatasnal is minden alkalommal ujra mindent be kellett allitani. nem szeretnem ha az uj telommal is ugyanez megtortenne, azert akartam tudni.

2016. márc. 20. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!