Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történhetett a...

Szerintetek mi történhetett a külső merev lemezemmel?

Figyelt kérdés
Céges buli volt. Letöltöttem rá karaoke számokat. Egy megbízható kollégával hagytam ott mert előbb haza kellett jönnöm. Úgy hagytam ott hogy jó volt. Használták. Ma úgy kaptam vissza hogy nem jó. Állítólag lefagyott egy szám alatt. Van még rá jótállás, de nagyon kivagyok miatta. Nagyon sok mindenem volt rajta. Rengeteg könyv , fénykép. Szerintetek mi lehet a baja lehet? Mi 5örténhetett vele?

2016. máj. 30. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Leejtették!

Hivd le belőle a SMART-ot es nézd meg hány G-vel esett.

2016. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A második mondatod írd le úgy hogy értsem én is. Köszi
2016. máj. 30. 21:36
 3/3 anonim ***** válasza:

"Állítólag lefagyott egy szám alatt. "

Esélyes, hogy kamuznak. A buliban valaki lelökte az asztalról, ki-berángatták a vezetéket, stb. Ha a gép látja a meghajtót, akkor a Hdsentinel próbaváltozatot tedd fel és az kiolvassa a hdd működési naplóját.

[link]

A rengeteg könyvet, fényképet meg rámásolod valamelyik biztonsági példányodról az új hdd-re és csóközön.

2016. máj. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!