Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Látássérült vagyok. Segítenél...

Látássérült vagyok. Segítenél gépet választani? Ajándék lenne és max. Hatvanezer Ft-ot tudok költeni. Fénymásoljon, szkenneljen, színesben nyomtasson, lézeres és wifis legyen.

Figyelt kérdés

Légy szíves ne felejtsd el külön írni a számokat, ha kell, és pontosan, mert a felolvasómat könnyebben értelmezem így.

Azt tudom, hogy van emag, mall, árukereső, de sajnos problémába ütközöm az összehasonlítás során is. Hol és melyiket vegyem meg Pesten?

Milyen plusz kelléket vegyek hozzá minden színből? Köszönöm szépen előre is a segítséged.


2016. jún. 5. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:

6 0 0 0 0 azaz hatvanezer forintért csak használtan fogsz tudni venni, például jófogás vagy vatera vagy ebayról.

Bár ezek annyira nem garanciák arra, hogy tökéletes állapotúak, használt elektronikai boltokat keress fel

2016. jún. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha jól értem nyomtatót keresel. 6 0 0 0 0-ből (hatvanezerből) már elég jó nyomtatót kapsz újonnan is (1#: wtf?)
2016. jún. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

"(1#: wtf?)"

Szerintem félreértette a kérdést ( először én is), és azt hiszi a kérdező PC-t keres.

2016. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
de ott van hogy fénymásoljon, színesben nyomtasson :D
2016. jún. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Mit értesz "lézeres" alatt?

Lézernyomtatót szeretnél? Mert azt ennyiért olyant, amelyik minden elvárásodnak megfelel, csak használtat kapsz.

2016. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"fénymásoljon, színesben nyomtasson"

Tudom, én is abból következtettem ki.


"Milyen plusz kelléket vegyek hozzá minden színből? "

Ezt pld. még mindig nem értem, mint ahogy azt sem, hogy mit ért "lézeres" alatt.

2016. jún. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, mindet értettem.

Lézernyomtatót keresek, multifunkciósat.

Kellék alatt a tonert értem.

Voltam már üzletben, de az egyikben nem akartak velem foglalkozni, mert nem volt idejük egy látássérültre (ezt megértem) , a másikban kiderült, hogy tintasugarasat és nem színeset akartak rám sózni, pedig érthetően elmondtam a lézer és a színes szót.

Gondoltam, itt csak van valaki, aki konkrétan javasol valamit és ha esetleg valaki rosszul tudna valami információt a gépről, akkor a többiek csak figyelmeztetnek, hogy ezt vagy azt mégsem tudja a gép.

Használtat nem szeretnék venni, mert ajándék lesz és nem látom, ha lenne rajta hiba.

Hálás vagyok, ha segítenétek. Tudom, hogy van itt valami hasznos gomb, de ne haragudjatok, nem látom, nem tudom kijelölni, mert valahogyan nem tudom megkerestetni a gépemmel. Elnézést kérek.

2016. jún. 5. 19:41
 8/10 A kérdező kommentje:
Na éppen megtalálta a gépem a hasznosság-jelzőt valahol.
2016. jún. 5. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak kiábrándítani, de ennyiért maximum monochrom lézernyomtatót kapsz, ami multifunkciós.
2016. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ha nem lesz az igényeknek való max. hatvanezerért, akkor még nem döntöttem el, hogyan tovább.

Ezt a linket találtam. Ezek közül valamelyik megfelelne nekem?

[link]

2016. jún. 5. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!