Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Teljesen tapasztalatlan...

Teljesen tapasztalatlan vagyok órák terén és venni szeretnék egyet. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

18 éves Fiú vagyok. Érettségire nagyszüleimtől egy karórát kapok, és nekem kéne kiválasztani melyik legyen és őszintén szólva fogalmam sincs.

40 ezer forint környékén keresgélek órákat de 0 tapasztalatom van márkák terén.

A bőrszíjat preferálom, vízállóság előny.


Sportos személyiségnek tartom magam, nem szoktam kiöltözni, öltöny meg szép ruha ritkán van rajtam.


[link]


Ez az óra pl nagyon tetszik hasonló stílusút próbáltam keresni fele ennyiért, nem sok sikerrel.

Köszönöm a segítségeket!


2016. jún. 6. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzből óvatosan érdemes az óra piacon nézegetni, rengeteg manapság a jól csengő márkanév ebben az árkategóriában, amik valójában olcsó kínai szerkezetek nem túl minőségi tokozását jelentik, amik pár év alatt megadják magukat (ez a célpiacnak nem gond, mert divatóraként gyorsabban cserélik, mint ahogy tönkremenne, de gondolom ennél tartósabbra vágysz).


Azt nem írtad, hogy automatát vagy kvarcot szeretnél (a képen linkelt óra egy automata werkes darab), de egy Orientet ajánlanék Neked. Ez egy japán gyártó, a Seiko csoport tulajdona, de teljesen a saját útjukat járják, saját automata óraszerkezeteik vannak.



Például ezekhez mit szólnál?


[link]


[link]


[link]



Ezek megbízható, jó automata szerkezetek, mérsékelten vízállóak (tehát úszni azért nem lehet bennük, de a bőr szíjjas órák amúgy sem erre valóak), talán egy bajuk van, hogy ásványi üvegük van csak, ami a műanyagnál sokkal kevésbé karcolódik, de a zafír üvegnél sajnos jobban (ebben az árkategóriában nincs zafír még)

2016. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ui: amit még ajánlok, hogy feltétlen nézd meg az órát személyesen is, próbáld fel a karodra.


Egyrészt fotón sokszor sokkal másabbul néznek ki, mint a valóságban (pl a kék Orient Bambino képen csodás, de nekem kézbe fogva nem tetszett már a színe), másrészt, jó megnézni a csuklódon, hogy hogyan áll, nem e túl széles, kényelmes e.

2016. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Fu nagyon köszönöm a válaszodat és a tanácsokat.

Az utolsó amit linkeltél kifejezetten tetszik.

Mindenképp meg fogom nézni majd élőben is mielőtt megveszem.

Még azért keresgélek, olvasgatok, nem sietem el a dolgot.

2016. jún. 6. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez a legfontosabb, ha nem "egynyári" órát keresel, akkor érdemes rászánni az időt, hogy megtaláld a tökéleteset, ami illik a stílusodhoz.


Például azon az oldalon amit linkeltem rengeteg Orient van hasonló árfekvésben, de ha találsz más márkát/típust akkor kérdezz nyugodtan.

2016. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!