Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » FIUK! Mennyire zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIUK! Mennyire zavar titeket, ha egy lány teljesen tapasztalatlan?

Figyelt kérdés
Mennyire zavar, ha egy lanynak meg nem volt baratja, igy teljesen tapasztalatlan parkapcsolati teren? Fugg ettol, hogy mennyire jon be nektek? Lehet, hogy ha megtudjatok, hogy tapasztalatlan, akkor kevesbe lesz ezutan vonzo? 18/L

2015. nov. 6. 06:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
tökre leszarom.
2015. nov. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
18 évesen még tanulékony, szóval nem zavar, de most már azért el kellene kezdeni tapasztalatot szerezni.
2015. nov. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

23 voltam, mikor megismertem a jelenlegi páromat, előtte csak egy párnapos és egy alig egy hónapos kapcsolatom volt, tehát ha úgy vesszük én is tapasztalatlan voltam.

Lassan már 3 éve vagyunk együtt.


Szóval nyugi, aki igazán téged akar majd, őt nem fogja érdekelni, hogy tapasztalatlan vagy.

2015. nov. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Zavar. Ha partnert keresek akkor olyat, aki társ tud lenni, nem most tanulgatja csak az életet. De persze ez korosztályos sajátosság :-) A te korodban még legtöbb srác értékeli is a tapasztalatlanságot.
2015. nov. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
#4 Még jó hogy te már profi vagy.
2015. nov. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Jaja, ha megtudom, hogy egy lány még szűz, soha többé felé se nézek :)
2015. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#5:

Nem tudom mikortól számít profizmusnak a tapasztalat, de több mint húsz év szexuális élet, 15 év házasság és három tucat kapcsolat után már lehet ;-)

#4-es voltam :-P

2015. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7 Én csak azt gondolom hogy ettől még biztos hogy neked is van mit tanulni az életről. ;-)
2015. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Egyébként nagy kár, hogy sokan elfelejtik, hogy egykor ők is ugyanolyan tapasztalatlanok voltak, és amint megvan a tapasztalatuk, máris lenézik azokat, akik még nem szerezték meg.


Ha valakit szeretsz, akkor elég türelmes vagy hozzá és az szerintem csak kifogás, hogy nincs türelmed hozzá.

Ha pl. nem is a szexhez, de máshoz, akkor is kell türelmednek lenni hozzá.


Mellékesen még a saját életemből hozott példához hozzáteszem, hogy mikor 23 éves voltam és megismerkedtem a párommal, ő 29 volt, nekem ő volt az első és volt türelme hozzám, mert szeretett akkor is, és most is.

Mai napig boldogok vagyunk együtt.


3-as voltam

2015. nov. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#8:

Jó pap holtig, mint tudjuk, itt a különbség számít, nem az, hogy van -e még mit tanulni :-P


#9:

Egyáltalán nem nézem le őket! Sőt nagyon irigylem, mert egy gyönyörű tanulási folyamat előtt állnak még, ami sok örömet és meglepetést okozott anno nekem is.


Viszont ettől független, hogy az én értékrendem preferálja a társban a tapasztalatot is már. Sajnálom, ha ez valakinek nem tetszik, nekem ez ugyan olyan, mint másnak a szőke haj pl. Ő azt preferálja, én ezt. Én a magam szempontjából válaszoltam a kérdésre és senkit nem akartam meggyőzni az én igazamról. A kérdés feltevője a válaszokra volt kíváncsi. Van ilyen és olyan válasz is, mert többfélék vagyunk. Lehet nem egyetérteni, de miért kell győzködni, hogy más álláspontját tegyem magamévá? Ez az enyém, az a tiétek. És főleg nem értem, miért kell azért beszólni, mert más véleményen vagyok egy kérdésben?

2015. nov. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!