Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Melyik 3 kerekű rollert...

Melyik 3 kerekű rollert válasszam a 2,5 éves,95 cm magas kisfiamnak? Teljesen tapasztalatlan vagyok roller téren és sajnos megnézni/kipróbálni nincs lehetőségünk.

Figyelt kérdés

Rollert szeretnék venni a 2,5 éves kisfiamnak. Mindenképp olyat keresek, aminek elől 2 kereke van hátul pedig 1. Ezeket néztem ki, amik még elfogadható áron vannak, sajnos a boltokban ilyet nem találtam, igy nem tudom megnézni őket, ezért ha valakinek van tapasztalata valamelyirkől, azt szivesen olvasnám.


[link]


Ez a legolcsóbb, de az tetszik a legkevésbé. Ha jól értelmezem a leirást, a kormánya 45-59 cm magasságig állitható. Az milyen magas gyereknek való?


[link]


Ennek nem állitható a kormánya, 64 cm fix kormánymagasság. Az mekkora gyereknek jó? Nem lenne jobb, ha állitható lenne?


[link]


Ez állitható kormánymagasságú, de sehol nem találok róla információt, hogy mekkora a min/max magassága.


Szerintetek?



2016. febr. 27. 16:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi nemrég jártunk a Decathlonban a 2 éves, 1 hónapos gyerekkel, hogy kipróbáltassuk vele ezeket, mindegyikre ráállítottuk és az első linken lévővel ment a legjobban, mi azt fogjuk neki megvenni, azt volt a legkönnyebb kormányozni és nagyon élvezte.
2016. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!