Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlotok...

Milyen okostelefont ajánlotok az 59 éves anyukámnak, aki nagyon egyszerű dolgokra használná? Tehát főként telefonlásra, SMS-re, néha-néha rádióra, zenehallgatásra, jegyzetelésre, fényképezésre meg videózásra nem hinném.

Figyelt kérdés
Játszani biztos nem fog, egyelőre az internet sincs tervben. (és ne kössetek bele légyszi, hogy akkor minek neki az okostelefon.

2015. júl. 13. 12:55
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
ja és a keret nem túl nagy rá. nagyon de nagyon maximum 30 ezer Ft!
2015. júl. 13. 12:58
 2/20 anonim ***** válasza:
Mennyit akarsz rá költeni?
2015. júl. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
az előbb írtam le
2015. júl. 13. 12:59
 4/20 anonim válasza:
0%
Samsung galaxy y vagy Samsung galaxy mini
2015. júl. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Neuhauser László ***** válasza:
90%

Hát pedig én tényleg nem okosat vennék neki, ha nem tudná kihasználni. Csak bosszankodna, hogy 1-2 nap alatt már lemerül, túl sok "marhaságot" tud, bonyolult stb...

Egy jó fajta nyomógombossal többet ér, annak akár egy hetet is kibír az akksija, jegyzetelni, telefon+SMS ugyanúgy lehet vele

Az én 70 éves nagymamám egy SAMSUNG telefonja van, nyomógombos "klasszikus" kivitel, de 5 Mpx autofókusz kamera, MicroSD bővíthetőség, meg miegymás ketyere van benne, és napokig bírja az akksija (a kamera azért sokat zabál)

2015. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Na, mire elküldtem,te is küldted. Ebben az árkategóriában Lumia 532-t ajánlok. Esetleg egy 535-t, ha találsz ennyiért, vagy szolgáltatónál veszed.
2015. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Nekem pedig tényleg az a kérésem, hogy minek? Úgysem használná. Még csak nem is netezne.

Összeget én sem látok.

Sok függ attól, hogy hol és milyen csomagban vagytok.

Én nemrég vettem apukámnak 1 Ft-ért egy lumia 630-at.

Tetszik neki. Mondjuk ő játszik is, fényképez is vele.

2015. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nem ajánlanék neki okos telefont.

Ezt ajánlom: [link]



Saját 63-64 éves szüleimből indulok ki, ők is csak telefonálásra használják a telefont, mert egy ilyen kis képernyős készülék másra nem jó nekik, apám még néha küld egy-két sms-t. 7 colos tabletjüket se használják szinte soha (tőlem kapták), notebookot viszont állandóan és profin.


Apám egyetemen tanít, anyám nyugdíj előtt távközlési multinál volt, így technikailag még nem is az őskövületek közé tartoznak.

2015. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

79%-os: tanulj meg olvasni.


kár volt kiírni a kérdést. tudtam, hogy ilyen hülye válaszok fognak érkezni. igen is jó lenne neki az okostelefon, mert azt könnyebben látná a nagyobb kijelző miatt és az SMS írás is könnyebb lenne.

#4: köszönöm, hogy te normális választ írtál, de ezek a telefonok az elvaultságuk és kicsi méretük miatt nem a legmegfelelőbbek. #6 (és (#2) neked is köszönöm. dez egy jó telefonnak tűnik. nekem egy 535 van, ez 37 ezerért vettem.

2015. júl. 13. 13:23
 10/20 A kérdező kommentje:
mert azon*
2015. júl. 13. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!