Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen alap okostelefont...

Milyen alap okostelefont ajánlotok, ha csak netezésre kell? Anyukámnak lenne szülinapi ajándék.

Figyelt kérdés
Anyukámnak első okostelója lenne. Csak ezekre használná: email (ez a legfontosabb), netezés, néha Facebook, esetleg GPS lehet még érdekes. A kamerája nem kell, hogy csúcsminőség legyen. Játékot nem játszana és zenét se hallgatna rajta. Fontos, hogy jól kezelhető legyen és ne túl pici (59 éves lesz és már nem látja olyan jól a kicsi betűket). Árban max 30 ezerig tudunk elmenni. Amiket eddig kinéztünk: Samsung Galaxy alsókategóriások, vagy esetleg Nokia Lumiából vmelyik. Köszi ha segítetek! Panni
2014. aug. 21. 16:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
matávos ájfon
2014. aug. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

30 alatt inkább a Lumia-t ajánlott, androidost csak nagyon alsó kategóriát kapsz.

Az felsorolt igényekre talán ez :

[link]

2014. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
Alsókategóriás androidot ne.Csak szívna vele anyukád.Ennyiért és ilyen célokra egy Nokia Lumia 520 tökéletes lenne szerintem.
2014. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 dirtboy ***** válasza:
39%

szerintem is windows phoneban érdemes gondolkozni

egyrészt nagy ikonok,jól látni mi van a képen másrészt már olcsón is tudsz olyat venni ami használható,nem fagy stb.

2014. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki!

Lumiából a 710-est mennyire ajánljátok? Most kaptam egy ajánlatot rá 18 ezerért, igaz használt, de nem nagyon, érdemes lehet megnézni?

2014. aug. 21. 17:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Xperia M a t-mobiltól online rendelve 29900 ft...
2014. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2014. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

30ért nem fogsz olyat kapni amit anyukád boldogan fog használni

ennyiért olyan fosok vannak amit még egy tini is földhözb...na néha, pedig az még ért is hozzá

2014. aug. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én pont nem az anyámnak, hanem apámnak vettem amit linkeltem.


Sokaknak egy baja van itt vele, hogy nem xarsung.


Igazából még én is elfogadnám...

2014. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as válaszoló:


Azért mert sony van ráírva, a te anyád válaszaid szavazgasd le.


Én is vettem egyet ennyiért, ha tudsz jobbat akkor mondjad.

Ennyiért mivel szerinted nincs ilyen. Ha nálad a sony nem játszik az már más tészta.

2014. aug. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!