Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen wifi routert vegyek?

Milyen wifi routert vegyek?

Figyelt kérdés

120 mb/s netünk van, és a mostani wifi routerunkkel ezt nem tudjuk kihasznalni (max 94mb/s).


Ti milyen routert ajanlatok?


Már nézelődtem az interneten, hogy melyik lenne a legjobb nekem, de mindenhol vegyes a vélemény.



2016. jún. 24. 22:27
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
100%

Az 100%, hogy Gigbites router kell. Ez esetben, vezetéken keresztül, már mindegyik Gigabites router tudni fogja a 120 Mbit/s -ot, feltéve ha a számítógéped hálókarija is Gigabites.

A Wi-Fi azon múlik, hogy mennyire vagy ár érzékeny. Elvileg már az N -es routerek is tudják ezt a sebességet ideális körülmények között.

De tapasztaltam már ennél kevesebbet is.

Szóval ha biztosra akarsz menni a legjobb lenne valamilyen AC -s Wi-Fi -vel rendelkező router, persze az AC szabvány élvezéséhez kellenek azt támogató adapterek is, ez pedig még annyira nem elterjedt, hogy a közép kategóriás, laptopok és telefonok is tudják.


N -esbe a legolcsóbb vásárlásra érdemes, a TP-LINK TL-WR1043ND (abból is lehetőleg a V3 -ast vegyed).

Az általam ajánlott pedig az ASUS RT-N18U.

AC -sból pedig a legolcsóbb megvehető az TP-Link Archer C7, az általam ajánlott pedig az Asus RT-AC55U vagy az Asus RT-AC66U.

2016. jún. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2016. jún. 25. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!