Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Max 100k-t (100. 000-t)...

Roland526 kérdése:

Max 100k-t (100. 000-t) szánok laptopra miet vegyek? Már kinéztem egy 1terás asust de egy barátom azt mondja hogy asust ne vegyék mert neki volt és 4hónapig húzta szerintetek megvettem vagy ti mit ajánlanátok? (1tb-s laptop kéne)

Figyelt kérdés

A játékok amit rászeretnék tenni:


Avp3

Gta4

Battlefield1942

Forest

Tf2

+

Egy videós cuccos


2016. júl. 18. 22:37
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocs a sok hibáért de a telefonomról írtam és automatikusan javítana pár szót ezt az egyet utálom a telefonomban


Kihagytam a játékokból a cs-t

2016. júl. 18. 22:40
 2/4 játékgyerek válasza:
Leírnád a laptop specifikációját?
2016. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amit kinéztem az műszaki de nem nagy játékokról van szó
2016. júl. 19. 09:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek meg 6 évig húzta az asusa, még utána is, csak másikat vett.... Ha ezekkel a játékokkal szeretnél laptopon játszani, akkor inkább használtba gondolkodj. Hardveraprón sokféle van

Ha egy picit többet rászánsz akár már alienwaret is kapsz 3. Generációs i7-el és gt650m-el, amivel akár gta 5-tel is tudsz játszani mediumon 1600x900-as felbontáson

[link]

De szerintem biztos találnál magadnak valót. Ennyiért jobb a használt.

2016. júl. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!