Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi értelme van az elvileg 3...

Mi értelme van az elvileg 3 eres XLR-es kábelnek, ha ebből kettő úgyis mindkét végén össze van forrasztva, tehát a hideg szálat az árnyék is viszi?

Figyelt kérdés

Akkor minek a 3 ér, ha tulképpen 2 ugyanaz, és az evidens h meleg ér csak 1 van , ez oké, na de miért jobb ha a másik ér + az árnyék is a hideget viszi (megnéztem sőt be is mértem műszerrel és igen, össze van kötve az árnyék és a hideg ér)?


Akkor mennyiben és milyen szempontból jobb egy sima 1 eres árnyékoltnál, hiszen lényegileg így is 2 ér van akkor, nem?


Azt hittem, az árnyék független és akkor tulképpen a meleg és a hideg eret is egyformán védi. De így nem értem.


Valaki érti ezt?

(és nem nem, még csak nem is sztereó semmi, sima mikrofonkábelról van szó)


2016. júl. 29. 13:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!