Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi értelme van az esportnak?

Mi értelme van az esportnak?

Figyelt kérdés

Mi köze van a sporthoz mikor csak a gép előtt ülnek?

És hogy a rákba olyan hülyék az emberek hogy még szponzorálják is.Az meg még nagyobb szégyen hogy ezzel pénzt lehet keresni



2016. jún. 30. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

És a valóságshow-k? Azok mire jók? Semmire, de nézi a hülye ember. (mónika/balázsshow is ilyen)

Személy szerint nem nézek ilyeneket, mert primitív dolgok, így az esportra is csak rákerestem, képek alapján nem túl értelmes, ez tény.

2016. jún. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
49%

Ennyi erővel az istenített focit is vehetjük így, van egy rakás ember akik egy hülye labda után futnak hogy berúgják egy fémtéglatestbe, húúú nagy cucc és hogy csak a te szavaiddal éljek a sok hülye még szponzorálja is :)


Minden nézőpont kérdése, az esportnál az ember az agyát edzi, reakcióidő, stratégikus gondolkodás, de a stílusodból ítélve valami kis focibzi páwagyerek lehetsz aki amúgy se értené meg (am ha beragadtál bronzba attól mást ne szidj már aki jobb nálad ebben:D )

2016. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

Azért sport, mert versenyszerűen végzett tevékenység ez is. Nem azért mert mozgás van benne, vagy nem (hiszen a sakk is sport).


Egy taktikai játékban is nagyon sok múlik a logikán, kommunikáción és csapatmunkán, csak a látványosabb része a képernyőn történik.

Neked savanyú a szőlő, vagy mi bajod?

2016. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Nem csak a gép előtt ülnek, hanem profin játszanak... az ilyen profi esportlók napi 10-12 órát gyakorolnak és mentálisan a toppon kell lenniük, hogy a játékban a legjobb döntéseket hozzák.

Igen, sok pénzt lehet vele keresni, pl a legjobb League of Legends játékosok akár havi 10 millió Ft-nak megfelelő összeget is keresnek, és a versenyeken akár több millió dolláros főnyeremények is vannak.

Sok európai országban a TV-ben is közvetítik már az esport eseményeket.

Azért, mert valakinek nem tetszik, attól még van értelme, nem véletlenül nézik több millióan.


Ennyi erővel a foci is fas.zság, mert csak futnak egy labda után, mint az idióták.. :)

2016. jún. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyet értwk az elöttem szolókkal. Engem speciel nem érdekel a foci semmilyen formában, de én se szolom le. És, ha nem tetszik az esport nem kell foglalkozni vele. Megértem, hogy vannak emberek akik keményen dolgoznak a pé.zért ők biztos ezt gondolják erröl, de az az ő életük ők döntötek úgy, hogy azt választják épp úgy,mint az Esportolos. Ne foglalkozon vele az akit nem érdekel. Legalább van másis a focin kivül, mert sajna elnyomja a többi értelmes dolgot, mert telejsen hülyeség, hogy ennyire megörűlnek egy goltól amikkor én is csak azt hallom az útcáról néha már elég idegesítő.
2016. júl. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

na most felvilágosítalak titeket hogy a sport nem egyenlő a focival. rengeteg más sport létezik sosem voltam bizonyos "pávagyerek" azt megértem hogy ezt csinálja ezt szereti de azért nem gondoljátok hogy ez el van fajulva?

jó a foci is én egy footbalistának a kersetének negyedét sem adnám. a többi sportolónak sem reális az az összeg amit kap ugyan de a foci a leg felkapottab

biztos kifárasztja az ember szemét és meg tornáztatja az agyát de nem fogyja azt érezni hogy mindjárt megdöglik helyben. példának okáért vegyünk egy pankrátort(mondják hogy kamu de rohadtul tud fájni én ezt jasát magam tapasztaltam) egy versenytáncost(lenézik őket de gimibe kötelező volt ne tudjátok meg miféle kín szenvedés)az én kedvencem a kosár és egy óra játék után el tud fáradni az ember.hiba volt nekik ugrani ha ezt választoták hát ezt de undorítóan sok amit keresnek és van aki megpusztul agy kevés pénzért és ez nem reális. sajnos ilyen az élet de inkább legyen edzett egy ember testben mint szellemben (az is nagyon fontos) de sokkal egészségesebb sportolni mint a gép előtt ülni. tény hogy énis napi 2 órát ülök gép előt de csak szórakozás szinten. játszani nem szoktam néha war thunderezek de inkáb olyan dolgok után nézek ami érdekel. hosszú voltam de tisztáztam egy csomó állatságot

2016. júl. 18. 12:27
 7/12 anonim ***** válasza:

Téged kellene felvilágosítani, mert a sport nem egyenlő a testmozgással. Ugyanakkor tény hogy a sportok többsége testmozgással jár.



[link]

"A sport meghatározott célú mindennapos tevékenység, a mindennapoktól különböző környezetben; célja a testedzés, versenyzés, a szórakozás, eredmény elérése, a képességek fejlesztése vagy ezeknek kombinációja. A kitűzött cél határozza meg a sport jellegét, a sportoló (vagy csapat) képességei és bátorsága mellett. A sport kifejezés az angolba származott francia „desporter” (mulatságoknak élő) szóból származik. Az angolban a 15. század közepe táján fordul elő először „szórakozás, időtöltés” értelemben"


A sportok listájában pedig külön van elektronikus sport kategória, és benne az esport:

[link]

2016. júl. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ja vágom akinek nem olyanok a képeségei mondhatni gyíkok legyen örömük megmérközhernek maguknak valókal.
2016. júl. 18. 14:19
 9/12 anonim ***** válasza:
Mint korábban írták, a sakk is egy sport. Ahhoz viszont kell egy kis ész, te pedig lehülyézel mindenkit aki nem a testével hanem az eszével képes érvényesülni. Rendkívül korlátolt gondolkodásod van.
2016. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem hülyézem csak mondtam hogy gyík.

alap szövegértés

2016. júl. 18. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!