Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szeretnék egy mini segwayt....

Szeretnék egy mini segwayt. Szerintetek ez megéri?

Figyelt kérdés

[link]

Bírja az esőt?

Tud füvön menni?

Tapasztalatok?


előre köszönöm a kérdéseket!


2016. aug. 12. 21:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Bizhatok ebbe az oldalba?
2016. aug. 12. 21:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem birja az esőt , de sziloplaszttal körbeszigetelheted ha lebontod az alján lévő burkolatot, nekem volt és imádtam csak nem engedik fel a repülőgéoekre( a legtöbb légitársaság) a litium akku miatt. Több faja van a drágábbat érdemes megvenni azzal 12-15km t tudsz megtenni( 20-25öt írnak) de testsúlytól és tereptől függ van nagyjerekű 8/6 változat az szuper jó de átlagosan magyarországon fogalmam sincs mennyi az ára , európa többi országaiban ( olasz, spanyol, svédország) 300 euró körül van a jobb minőségű amelyik vízálló és jó akksija van az 400-500 euró. De sok idő spórolhatsz vele a belvárosban és levezeti a feszültséget, gyerekeknek is fejleszti az egyensúlyérzékét, csak ajánlani tudom!!!!
2016. szept. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezen internetes oldalon amit adtál nem tudom bízhatsz e ha csak nem kp ért fizetsz vagy utánvéttel, de pont ez a típus ami nem vízálló de körbe lehet szigetelni, de akkor sem fogja a monszun esőt bírni!!!
2016. szept. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
www.aliexpress.com
2016. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2017. ápr. 17. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!