Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Véletlen letörölhettem a...

Véletlen letörölhettem a samsung tabletemről pár képet, amelyek még tavaly augusztusban készültek. (Leírás)?

Figyelt kérdés
Szeretném ezeket visszahozni,viszont már vagy 5 programot próbáltam,de egyik sem használt.Ha tudtok olyan alkalmazást vagy bármit ajánlani,aminek segítségével visszaszerezhetem a képeimet,akkor légyszi írjatok.Hogyan szerezzem vissza ezeket?

2016. aug. 15. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:

"már vagy 5 programot próbáltam,"

Fölösleges volt.

2016. aug. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pinkpancser ***** válasza:
recuva-val hoztam már vissza ilyen képeket, de minél többet próbálkozol vagy használod a gépet, annál nagyobb az esélye, hogy felülírod a helyét és nem lehet visszaállítani.
2016. aug. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagy a valószínűsége, hogy ennyi próbálkozás után már semmi sem hozza vissza képeket, már a helye is felül lett írva.


Volt a tablet hozzákapcsolva gmail fiókhoz? Érdemes lenne leellenőrizni a fiókjaidat, hogy nem mentette-e el a képeket a google fotók szolgáltatásod, vagy esetleg dropbox, vagy one-drive fiókod..... ha van(nak).


Ha automatikus mentésre állították a tabletet, a felhőben elmentésre kerülnek a fotók és egyéb fájlok (beállításoktól függően).

2018. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy a dropboxban sincsen. Pedig ott eddig kb. minden törölt képem előkerült.
2018. márc. 3. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben a felhő tárhelyen sem találod, akkor a törlést a tárhelyről kezdeményezted a feltelepített appjában. Felajánlotta, hogy törölje-e mindenhonnan (igen-t mondtál rá). Mivel ebbe a telefonod mappája is beletartozik.... törölte onnan is.
2018. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :/
2018. márc. 3. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!