Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jövőre augusztusban mennyibe...

Jövőre augusztusban mennyibe fog vajon kerülni az iphone 5c és az iphone 5s?

Figyelt kérdés

2014. júl. 21. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
A garázsban hagytam a varázsgömböm, de majd ha arra járok, ránézek. Egyébként nem lennék meglepve, ha kivonnák a forgalomból a modelleket (5c-t 5s olcsóbb verziója váltaná, 5s pedig 5 sorsára jutna).
2014. júl. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt hagytad a varázsgömbödet csak nem tudom használni ;)
2014. júl. 21. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Jövőre augusztusban hányas lesz az IQ-d?
2014. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Zakathol ***** válasza:

Szerintem az 5s-t egy az egybe ki fogják vezetni. Az 5c 8gigás változata marad szerintem, mivel az 5s és az új készülék között nem lenne elég nagy a generációs különbség, hogy marketing-szempontból rá legyen kényszerítve a vásárló az új típusra.

5s és 4s között is két generáció van. Az 5c-t direkt ezért csinálták, hogy majd a következő széria másodhegedűse legyen.

2014. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!