Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van korlátlan mobilinternet?...

Van korlátlan mobilinternet? Lehet laptop helyett mondjuk telefonra is használni egy USB-s bemenet és egy elefonhoz való vezeték kimenettel ami kapcsolódik a telefonhoz?

Figyelt kérdés
2016. aug. 31. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Ezt jól megkavartad. :D

Milyen telefonod van?

Ha pl androidos wifi-s, akkor van egy egyszerü mód.

Beleteszed telefonba a sim kártyát és wifi hotspotként megosztod. Vagy veszel egy mobil routert amibe a sim kártyát berakod és így használod telefonoddal meg laptopoddal egyszerre.


Esetleg a laptopodon csinálsz egy wifi hotspotot és a telefonnal rácsatlakozol.


De a te megooldásod is lehetséges.

A sim kártyát bele a telefonba és összekötöd laptoppal.

A netet pedig usb-n osztod meg.

2016. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Alain Delon ***** válasza:
Szerintem nincs korlátlan mobilinternet. Európában amúgy is itt a legdrágább a mobilnet. 10-szer annyi, mint Franciaországban.
2016. aug. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

TÍZSZER??????????


MIÉRT?

2016. aug. 31. 19:14
 4/19 A kérdező kommentje:

Milyen telefonod van?


S3 Android.


"De a te megooldásod is lehetséges.

A sim kártyát bele a telefonba és összekötöd laptoppal.

A netet pedig usb-n osztod meg."


Tehát a mobilnet adja a netet, de akkor miért tegyem a telefonba a sim-et? Ja, lehet, hogy telefonos mobilnetre gondoltál, bocs, bután írtam, ilyen izére gondoltam:

[link]

Össze köthetném a laptoppal de csak 1 bemenet van a telefonon, amibe menne a mobilnet, de meg kéne tudni hogyan tudom a mobilnetet a telefonra usb-n átvezetni, valamilyen konnektorral aminek az egyik vége egy telefon kimenet, a másik vége egy USB bemenet, fogalmam sincs, hogy van-e ilyen.

2016. aug. 31. 19:20
 5/19 anonim ***** válasza:

Mindegy, hogy mobiltelefonnal vagy modemmel használod, a mobil internet, az mobil internet.

Ha csak telefonnal akarsz netezni, akkor nem kell kütyü, elég a sim kártyát berakni a telefonba.

Ha pedig mobilról és laptoprol egyszerre akarsz netezni, akkor kell egy hotspotot csinálni telefonról, vagy mobil wifi kütyüről.


[link]


Azt általat linkelt ezköz, csak a mobiltelefont pótolja.


Korlátlan mobil internet nem tudom, hogy van e még Magyarországon. Régebben volt korlátlan opció plusz XE forintért.

2016. aug. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, csak az a bajom hogy sim re internet az elég béna és nincs is korlátlan. 1 router meg túl nagy hogy hordozzam, bár a linkelt is rooter csak kicsi, de úgy olcsóbb lenne ha lenne 1 linkelt izé mintha venék 1 routert a laptopra és netet a mobiltelefonra. Az 2 csomag lenne. Tényleg jó lenne amit mondtál, a telefon wifi hotspot csak azt hiszem nincs korlátlan, vagy van?
2016. aug. 31. 20:15
 7/19 anonim ***** válasza:
UPC-nek vannak korlátlan adatforgalmat tartalmazó mobilnet csomagjai, viszont náluk a sebesség korlátozott (csomagtól függően 1, 2 vagy 4 Mbit/s-ra).
2016. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Az igen, 2016 köszönöm, mennyi ígérgetés volt 2GB/seces csomagokról. xDD


Rájöttem, mit akart írni az egyik válaszoló, a mobilnetről áthehetem a sim-et a telefonba, ugyanannyi az ára.

2016. aug. 31. 20:23
 9/19 anonim ***** válasza:

Igen, csak az a bajom hogy sim re internet az elég béna és nincs is korlátlan.

A mobil internet is SIM kártyával megy.

Egy SIM kártya van bedugva a modembe, azt a sim kártyát bármibe bedughatod. :D

2016. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tényleg egy 2016 os cég nem szégyenli magát amikor ilyet kijelent, hogy "nála őskorszaki kemény 1 megás internetet kaphat, korlátlanul"? Biztos azért ilyen kevés, hogy kicsi legyen az adatforgalom ha már korlátlan, mert spórolni akarnak azona kis áramszámlán ami kb. annyi hogy ha egy doboz gyufát elégetek és átkonvertálom konnektoros árammá, annyi energiát termeltem mint amennyit egy korlátlan 50 megás router sugároz.
2016. aug. 31. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!