Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogyan oldják meg, hogy...

Herakles kérdése:

Hogyan oldják meg, hogy utántöltés után már ne működjenek az elektromos öngyújtók és gázgyújtók?

Figyelt kérdés

Mert hiába lehet utántölteni. Megtöltöd és mégsem működik többet. Vagy nem jön a gáz, vagy ha jön, a szikra nem gyújtja be. Szinte minden gáz és ön -gyújtó ha kifogy egyszer mehet a kukába. Nem vettétek még észre?

Vajon miért?



#öngyújtó gázgyújtó
2016. szept. 14. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Évek óta Zippo-t használok, de előtte rengeteg gyújtót töltöttem, meg mostanában néha anyósomomnak töltöm meg az övéjeit. Nagyon ritka, hogy ne működjön egy gyújtó. Inkább az "öregebbekre" (fél-1éves, sokat használt) jellemző.
2016. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szirty ***** válasza:

Én nem vettem észre ilyet. Számtalanszor töltöttem számtalan féle gyújtót.

Mindegyik működött utána is.

2016. szept. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vettem észre.

Általában leejtés miatti elhalálozás, kölcsönadás utáni vissza nem adás és elvesztés miatt kellett csak új gyújtót venni.

2016. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már azon gondolkozom, hogy esetleg nem jó (szennyezett) gáz van az utántöltőmben. De az a sárga, fém, Magyar feliratos utántöltőm van amit mindenhol lehet kapni. Csak nem az a ludas?!


Egy pakli gázbegyújtóm van már, használhatatlan. Szikra van, sistereg a gáz, de 20 kattintásból egyszer ha begyulladnak... Esetleg szétégett valami bennük? Nem tudom. Olyan összeesküvés feelingem van már, hogy biztosan úgy csinálják hogy elromoljon. De úgy látom más nem tapasztalja ezt. Akkor csak nálam lehet a hiba...?!

2016. szept. 14. 22:52
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tapasztaltam én is ilyet sokszor. Szerintem a gáz nem jó, nem a legolcsóbbat kell venni. Azt szoktam csinálni, hogy kiengedem ilyenkor az összes gázt belőle és újratöltöm, akkor jó szokott lenni, de ha nem jó minőségű az öngyújtó, akkor lehet, hogy hiába töltöd újra.
2016. szept. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Igen, nekem ugyan ez volt, nekem is sárga dobozos gázom van, jobb megoldas egy zippo öngyújtó (abbol is a benzines) megbizhato
2021. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!