Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egyetemi tanulmányaimhoz...

Egyetemi tanulmányaimhoz ebookot vagy multimédiás lejátszót ajánlanátok, ha nem csak pdf formátumon szerepelnek a könyveim, tananyagaim, hanem doc-ban, sőt power point is szükséges?

Figyelt kérdés

Elsősorban könyvolvasót keresnék és az ebook jó választásnak tűnne mivel nagyon szemkímélő a kijelző,nem tükröződik és remek a laopozófunkciója. Az egyik boltban ahol kipróbálhattam egyet viszont azt mondták,hogy csak pdf formátumot olvasnak és fekete-fehérekben van csak. Van olyan tananyag viszont,ami doc fájlban és power pointosban is van(ennek nem tudom pontosan a kiterjesztését). Nagyon tetszett az ebook,mert tényleg remek számomra a kijelzője és én gyakorlatilag ilyenen tanulnék(nem kell szinte a tankönyveket megvennem), viszont ahogy megtudtam nem kezel más fájlokat és jó lenne ha színekkel ki lehetne jelölni a lényeget,ráadásul a színek azért is fontosak,mert biológiát,növénytant

és hasonlóakat tanulok,ahol pl. a sejt részei különböző színenként vannak jelölve az átláthatóság kedvéért. A tabletekrz néztem még,de sajnos az nagyon tükröződik és hamar lemerül. Mit tanácsoltok?


Igazából a multimédiás lejátszóról csak tegnap hallottam először miközben az ebookokat kerestem neten. Ebookot meg tagnap fogtam életemben először a kezemben egy boltban.


Sajnos túl drágát nem tudok megengedni magamnak,tehát ez is szempont.



2016. szept. 18. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Basszki, fogtál egy ebookot a kezedben? Azért az már nem semmi!
2016. szept. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt e-book olvasó (az e-book az, amit rajta olvasol), másrészt ha neked pdf, doc, powerpoint fájlok olvasására kell, akkor nem az e-book olvasó az, ami neked való.
2016. szept. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!