Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tehetnék a hangoskodó...

Mit tehetnék a hangoskodó szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
Sajnos az én szobám az ő konyhájuk mellett van, és naponta riadok meg rá pontban reggel 6.20-kor. Nap közben is órákat ordít mint egy idegbeteg. Nagyon idegesítő. A közösképviselő már szóban többször is figyelmeztette, de ez nem hozott válozást. Van valami amit tudnék tenni hogy befogja végre? Akár rendőrségi intézkedés is..

2015. dec. 30. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A konyhahasználat nem minösül zajnak, amiatt nem reklamálhatsz.


Az ordibálás viszont igen - ilyenkor azonnal hívd a rendörséget, ök majd figyelemzetetik. Ha kell, naponta többször is ki lehet hívni öket, egy-két hívás után már komoylabban lépnek fel ellene.

2015. dec. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Naponta többször hívd a rendőrséget ha valóban ordibálásról van szó. Hidd el pár hívás után tényleg komolyan veszik a dolgot, sajnos nekem is kellett már ilyen intézkedésekbe kezdenem mert nálunk is volt ilyen idegbeteg szomszéd nő létére úgy üvöltött mint a sakál és egy szinttel felettem volt de nem csak üvöltözött hanem akkorákat dobbantott a padlón meg direkt húzta, cibálta a széket meg egyéb más olyan zajokat csinált amibe az őrületbe kergetett. Volt olyan nap méghozzá ünnepnapon amikor hajnali 6 kor felvertek ráadásul akkor volt nálam a keresztlányom hétvégén aki 8 éves és alig bírt aludni. Egyből a rendőrséget hívtam mert előtte már több figyelmeztetés sem hatott rá. Amikor kijöttek először hozzám jöttek be hallani hogy mi a helyzet és kérdezni hogy mi a pontos probléma stb.... Én elmondtam sőt ők is hallották és mondta az egyik rendőr hogy ő a másik társával már járt a nőnél régebben ott ahol régen lakott ott is hasonló volt a probléma, csak ott berágtak a lakók és kidobatták.


A rendőrök aznap 3 szor jöttek ki, kétszer én hívtam őket egyszer meg a nő közvetlen szomszédja, végül a közös képviselő mérgében felhívta a lakás tulajdonosát hogy dobja ki onnan. Akkor a nő már kapcsolt és hetekig nem volt vele semmi baj, végül kiderült hogy nem is volt otthon mert egy barátnője járt át a növényeket öntözni és ő mesélte hogy a nő idegi alapon ilyen és a pszichiátrián van. Ott kapott kezelést, gyógyszert szed azóta gond nincs vele. De ami ügyet leművelt vele mindenki nem volt piskóta.

2015. dec. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát itt a nő úgy ordibál, hogy amikor a ház földszintjén vagyok ott hallom ( ő a 3.-on él). És ez van minden nap. Csak sajnos itt olyan lusták nálunk a rendőrök hogyha kihívjuk hogy ordibálás van 1 órával később jönnek ki amikor pont nem ordibál. Ezért nem tudom mit csináljak, de már elviselhetetlen.
2015. dec. 30. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig csak a rendőrség marad.
2015. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp tégy egy próbát! Nálunk a ház előtt volt egy éjjelnappali, ott gyűltek a fiatalok inni, bandázni és szó szerint ordibáltak éjjelente. Több háztömböt vertek fel ezzel, hívtuk a rendőrséget, átmentek valahova máshova. Nem változtak meg, de mi legalább tudtunk aludni.
2015. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!