Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni idegesítő...

Mit lehet tenni idegesítő felső szomszéd ellen?

Figyelt kérdés
A felső szomszédom egy idősebb egyedülálló pasi (soha nem volt senkije), aki folyamatosan zajong. Már több éve hallgattam a tőle lehallatszó hangos rádiót, TV-t, annak ellenére hogy sokszor, többféle fórumon jeleztem neki, hogy halkítsa le, mert mennyire lehallatszik. Kb. másfél hónapja kiborult nálam a bili és rám nem jellemző módon ordítottam vele a lépcsőházban, hogy kihívom a rendőrséget ha ezt így tovább folytatja, stb. Azóta tök csönd van ilyen szempontból, viszont - gondolom bosszúból - azóta kb. fél-egy óránként végighúz egy széket a parkettán délutántól kezdve legalább éjfélig plusz az ajtókat is szereti úgy becsapni, hogy döng az épület. Kérdés, hogy emiatt kihívhatom-e a rendőrséget vagy mit kezdjek, hogy ezt abbahagyja? Leginkább valami hivatalos megoldásra lennék kíváncsi, mert beszélni vele felesleges és az egyéb bosszantásokat meg nem fogja fel, hogy miért történik (már próbálkoztam).

2016. júl. 10. 21:17
 1/8 anonim válasza:
50%

Figyu... légy tisztességes ember, legyen őszinte és tiszta a lelkiismereted, mondván, hogy te tiszta önbecsüléssel indultál végig az úton.


...megígértél neki valamit, nem?! :D :D :D Akkor tarts is be!

2016. júl. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én felveszem a szomszéd trappolását, székhúzgálását, éjszakai ágykihúzgálását (egymás után 2-3-szor megismétli), erkélyen való ordítozásokat. Így lesz bizonyíték.

Ők azért csinálják, mert megkértük őket, hogy legalább éjszaka ne járjanak ki fél óránként cigizni, mert fulladozva ébredünk.

2016. júl. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tanácsolta nekem is rendőr családtagom amit 2# írt. Ugye mire kiérnek már semmi zaj...
2016. júl. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Technikailag ezt hogy valósítod meg? Folyamatosan felvételt készítesz, hogy elkapd, amikor éppen húzogatja a széket?
2016. júl. 11. 18:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka és hajnalban zajonganak, beállítom, hogy mikor vegye fel, mi pedig füldugóval alszunk :)

Hozzáteszem mi szomszédaink nem valami észlények. Volt mikor pár napig ajtónyikorgás hangot játszottak éjszakánként, most köhögőrohamokat játszik le. Sajnos nagyon beteg elme :( Természetesen többi szomszéd se hülye, tudják mi a helyzet, ha feljelentésre kerül sor.

2016. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindig este kezdett hangoskodni mikor mi lefeküdtünk, kikapcsoltuk tvt... Tudtam mikor kell felvételt készíteni.
2016. júl. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
A rendőrök pont semmit nem fognak tenni ha kihívod őket. Max odaszólnak nekik hogy ejnyebejnye... sokra nem mész ezzel. De hogy mit lehet csinálni... elköltözni. Jobbat nem tudok. Esetleg valamiféle hangszigetelés?
2016. júl. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én is csak füldugóval tudok aludni:( Az elköltözés tervben van, de addig is ki kell bírni valahogy...
2016. júl. 11. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!