Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Inverter -12 V-ról 220-ra -de...

Inverter -12 V-ról 220-ra -de honnan tudom, hogy sinusos vagy szögletes a jel?

Figyelt kérdés

Vettem egy 150/300 W-s invertert, be is szereltem fixre, de aztán többen is mondják, nehogy eszembe jusson használni, mert azonnal kinyírja az érzékenyebb elektronikákat, mivel nem sinusos. Akik mondták, már mind megjárták telefontöltővel, laptoptöltővel, akármivel, és kicserélték sinusosra, na de a kérdésem, hogy


1, honnan ismerem meg, hogy sinusos vagy sem? ugyanis a leírásában erre semmi se utal


2, melyek azok az elektronikák amelyek érzékenyek erre? vagy egységesen minden? pl sima 220 V-os reflektor is? vagy mire figyeljek és mit ne használjak a szögletesről?



2016. okt. 19. 18:08
1 2
 11/16 anonim válasza:
Akkor szerintem olyat vegyél, aminek szinuszos kimenete van, nyugodt lehetsz, ezt ráírják mindre, ami tudja, mert ehhez dolgozni kell, hogy ilyen legyen, bonyolultabb a megoldás.
2016. okt. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
na igen csak ez a bajom h olyanra is ráírják, ami esetleg nem az. de oké, igyekszek bizakodó lenni ...
2016. okt. 22. 12:36
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyszerű, megveszed a szinuszost, elviszed a tévéshez lemérni a szinuszt és ha nem szinusz akkor money back! Sima ügy!
2016. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
igen, ez is egy megoldás, csak mondjuk se nem vagyok bp-i, nálunk meg nem is találtam, és hát az idő szorít.
2016. okt. 23. 09:00
 15/16 anonim ***** válasza:
A kecske is jóllakjon de a káposzta is megmaradjon?
2016. okt. 24. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

nem nem, nem kell a káposztának megmaradni, nem ingyen kérem senkitől, természetesen megveszem, csak éppen elegem volt már a sok netes átcseszésből (volt elég).

festék meg van elég, az engem nem nyugtat meg ha csak ráírják .... ez olyan mint a hangfalaknál, erősítőknél a ráírt 800 W aztán meg kiderül h 40 W-os RMS az egész, az a 800 W az meg csak úgy van.


szóval ... tehát csupán egy valódi sinusost akarok, ennyi.

2016. okt. 24. 08:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!