Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Ez a notebook megfelelne...

Ez a notebook megfelelne játéra, és átlagos használatra?

Figyelt kérdés

[link]


Ha esetleg nem nyitná a linket: HP 355 G2 K7H44ES Notebook


Processzor: AMD Vision A8-6410 (Quad-Core) 2,0 GHz Turbo-Boost 2,4 GHz, 2 MB Cache , 15 Watt TDP;

Kijelző: 39,6 cm (15") HD LED 1.366 x 768 Pixel, (16:9) Widescreen matt;

Memória: 4 GB DDR3L-1600 SO-DIMM;

Merevlemez: 500 GB SATA 5.400 U/min;

Grafikus kártya: AMD Radeon R5 M240 2048 MB VRAM;

Optikai megahajtó: DVD+/-RW DL;

Operációs rendszer: -;

Egyéb jellemzők: Gigabit LAN (10/100/1000 Mbit/s), Wireless LAN 802.11 b/g/n, Bluetooth, 1x USB2.0, 2x USB3.0, VGA, HDMI;

Billentyűzet: magyar


78 ezer Ft, ennyiért ezek a specifikációk alapján megéri. Csak nem tudom prociból elegendő e a 2 GHZ, nekem asztali gépen négy magos 3,4 GHZ-s AMD Phanom II x64 procim van, és mégse minden új játék megy rajta a procira hivatkozva. Ezzel a notebookkal újabb játékok futnának? Megéri?



2016. okt. 22. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Notebook: Processzor: AMD Vision A8-6410 (Quad-Core2,0 GHz

PC: négy magos 3,4 GHZ-s AMD Phanom II x64

Nem is értem a kérdést!

A PC jóval erősebb processzorban, mint a laptop, és Te a laptoptól várod, hogy futtassa azt, ami a PC-n se megy???

2016. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából nem tudom, hogy konkrétan a proci miatt nem futtatja-e, mert a video kártyám is csak 512 mb az előírt 1 gb helyett, de nem arra hivatkozik a játék, amikor elindítani próbálom. Azt nem értem, hogy pl gamer notebookokban is csak 2,2-2,4 GHZ-s procikat tesznek sokszor. Ez miért van? Vagy a Windows 10-nek pl alapból nincs akkora proci igénye?
2016. okt. 22. 10:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Na, és a RAM nekem csak 2 gb, ennek meg 4 GB. Akkor lehet, hogy ez is sokat számít?
2016. okt. 22. 10:07
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen notebookot ajánlanál akkor 150 ezer Ft alatt? Nem arra kell, hogy minden új játék full grafikán menjen, ezt nyilván kizárt ilyen árkategóriában, de pl tavalyi, vagy azelőtti, esetleg néhány kisebb hardver igényű új játék közepes grafikával menjen rajta.
2016. okt. 22. 10:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem hogy játékra, de még általános használatra is a legalja.

Ha játszani akarsz egy laptopon, az ott kezdődik, hogy 250 ezer. És akkor itt még csak nem is a csúcsbeállításokról beszélünk. Egy 150 ezres gépből kilehet préselni 720p 40FPS-t minimum beállításokon egy mondjuk 5 éves játéknál.

2016. okt. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De melyik reszevel van a baj, amikor a video kartya 2gb a ram 4gb. Egyedul a proci gyengebb de az a 250 ezres gamer notebookban sem sokkal jobb. Nekem a Sapphire ati radeon 512 mb-s videokartyammal es a 2 gb ramommal futtattam meg a fifa 13-at asszem es ilyen hogy lol meg world of thanks cs go, ezeken jatszanek foleg nem surven csak neha. Ezekre mit ajanlasz? A mai vilagba beb.szna ha ennyiert nem talalnek olyat amin ezek a nepszeru jatemok ne futnanak esetleg egy ket eves need for speed kozepes grafikaval. Vagy egyaltalan amugy mit kell konkretan nezni a procival kapcsolatban? Tan az intel jobb?
2016. okt. 22. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!