Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi a legjobb hajvasaló márka,...

Mi a legjobb hajvasaló márka, ami még az extra göndör hajat is kivasalja? (az ára nem számít)

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 13:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Már csak arra vagyok kíváncsi, miért kell kivasalni egy ilyen gyönyörű hajat. Volt egy kolléganőm, aki ha reggel elaludt, nem volt ideje kivasalni. Aznap nem bírtam magammal, mert annyira jól nézett ki. Mondtam is neki, hogy sokkal szebb úgy, ha hagyja az eredetit.

(Amúgy pasi vagyok, ha nem derült volna ki! :)))

2010. máj. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Szintén már csak arra vagyok kíváncsi, miért kell kivasalni egy ilyen gyönyörű hajat.
2010. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Nekem a Belissima jött be. Nekem még ennél is sokkal göndörebb VOLT!!!! a hajam és simán kivasalta szögegyenesre. Én nem mondom, hogy a többi rossz, de edig egyik se tudta kivasalni rendesen a hajam!!! És csak 6500 ba került!
2010. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

[link]


ezt ajánlanám:) védi a hajat és jól simít;) nekem bevált!:)

2010. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!