Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Windows 10-em van és például...

Windows 10-em van és például google chromozok egy 10 percig azt beakad, nem válaszol, lemez használat 100%-ra felmegy és nem reagál a gép (Laptop), muszáj áramtalanitanom és újra inditani, egy ideig ismét nincs vele gond, mit csinálhatnék vele?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha vissza tudsz térni a W7-re, tedd azt. Én is frissítettem W10-re, mindenféle problémám akad (pl. a Chrommal), azóta W7 és semmi bajom.
2016. dec. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vírus vagy döglődik a winchester.

Frissítsd a deffender definiációs adatbázisát, majd nézess át vele mindent.

(chrom nem dobál random reklám vagy egyéb oldalakat?)


Pl a HDD sentinellel vizsgáld meg a merevlemezt. Írni fogja a kondíciót és minden egyéb adatot.

Ha ezeket megcsináltad és nem jutsz düllőre, közöld itt az eredményeket, hátha tudunk segíteni.

2016. dec. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 |Orfeusz| ***** válasza:

Ha nincs sok program telepítve, kezdésnek jót tesz egy Windows újratelepítés. Utána lehet nézegetni a hiba forrását. Ha frissen telepített rendszerrel is ezt csinálja, akkor haldokló merevlemezre gyanakodnék.


Ezt például a HDD Sentinel programmal tudod ellenőrizni, akár most egyből.

2016. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.Annyi a gondom,hogy melóztam,haza jövök és nem tölt be a windows,újrainditom kb 2 percig tölt(sokkal gyorsabban szokott) és utána elkezdek kicsit chromozni,stb....,felmegyek egy játékra és csak befagyok,nem tudtam se le tálcázni semmi,virus,nem hinném mivel semmit nem töltöttem le,hdd sentinelt mindenképp lefuttatom
2016. dec. 10. 19:37
 5/19 A kérdező kommentje:

ja és a gép tulajdonságai:

Intel Core i3 3110M 2,4ghz

6gb RAM

Intel HD4000,Radeon hd 8750M

1TB Winchester

2016. dec. 10. 19:39
 6/19 A kérdező kommentje:
Lefutattam a HDD Sentinelt és ezt adja ki: [link] ,nem értem mi lehet vele...
2016. dec. 11. 11:36
 7/19 anonim ***** válasza:
Néhány hónapos laptopom Windows10-el, valami kinyírta a merevlemezt! Hogy mi, nem tudom, de szerintem a Microsoft tett valamit, csak nem vallják be. A te gépeden is ez lehet, le fog állni, csak a Free DOS jön be, a BIOS-ba is nehezen tudtam belépni, amikor újra akartam telepíteni. HDD NINCS! Kösz nektek ott Redmondban. Sűrgősen ments le mindent, aztán HDD csere szervízben. És felejtsd el a Win10-et!
2016. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: az enyém is Intel procis, Lenovo, az unokatesómé AMD-s, annak semmi baja.

Win10, Microsoft, tönkre akarják tenni az Intel procis gépeket?!

2016. dec. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak:Nekem Lenovo G500-as van és eddig semmi gond nem volt vele,windows10-t mindenképp lefogom cserélni amint tudom....,nem hinném,hogy egy ilyen felszereltségü laptopon fagynia kéne...,2éves amugy windows7-el semmi gondom nem volt..
2016. dec. 11. 15:24
 10/19 anonim ***** válasza:

a Seagate/Samsung kooperáció nem igaz jött be!

de 523 napos vinyó működés mellett laptopban már számítani lehet hasonló gondokra ezeknél a vinyóknál...

a Seagatek közül, találkoztam 23 órás! 40% kondis vinyóval is.

a Rendszernek ehhez semmi köze!

(gagyi a vinyó, legközelebb WD közül válassz, egy megbízható Rendszer-vinyónak is ajánlottat.

? partícióra van osztva a lemez???

2016. dec. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!