Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » T-mobil internet IP cím...

T-mobil internet IP cím miatti kapcsolódási hiba javítás, t-online login hova kell?

Figyelt kérdés
T-mobil internetnél helytelen IP konfiguráció miatt kapcsolódási hiba lépett fel. Én nem voltam elérhető ezért más telefonált be és kapott egy t-online-os felhasználónevet jelszóval, de nem tudta megmondani hova kell beírni. Tud valaki segíteni? Windows 10 op. rendszer, D-Link DSL-360R modem

2016. dec. 13. 19:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak most vettem észre hogy ezt rossz helyre írtam, átírtam a jó kategóriába.
2016. dec. 13. 20:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem T-s a modem? Ha a szolgáltatóé, ingyen cserélik.
2016. dec. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gépházban keress olyat, hogy hálózati és megosztási központ, vagy hasonlót (win 10 oprendszert nem ismerem annyira) majd olyat keress, hogy kapcsolódás az internetre. Szélessávú PPPOE részt válaszd, onnantól egyértelmű, hová kell írni. IP loginnál figyelj, hogy a @t-online.hu részt is írd oda illetve a jelszó kis és nagybetű érzékeny. Ez van, ha csak a dlink modem van, ha van router is, abba kell megadni ezeket, router kézikönyve segít.


Amúgy neked nem ez kell most, hanem az, hogy nyisd meg a parancssort (windows gomb+R billentyű) majd írd be egymás után ezt:

ipconfig/release

ipconfig/renew


A modem a tiéd, nem cserélik.

2016. dec. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült, köszönöm! :)
2016. dec. 16. 10:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Telekom hozta, sőt két év után cserélte is.
2016. dec. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!