Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Üdv Mindenkinek. Ugyanazt a...

Hosszu Árpád kérdése:

Üdv Mindenkinek. Ugyanazt a beszédet és saját zenét is szeretnék közvetíteni 20-30 ember fülébe egy szobában 3 órán keresztül. FM-re gondoltam a zene miatt, de az engedélyköteles. Valakinek van valamilyen ötlete?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 10:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom felfűzni a fülhalgatókat, mert mozoghatnak a hallgatók a műsorsugárzás alatt.
2016. dec. 18. 00:21
 12/14 anonim ***** válasza:

RE: #10


Kellemes olvasást:


[link]

2016. dec. 18. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy autós FM transmitter nem engedélyköteles, mivel teljesítményük egy bizonyos határérték alatt van, ami alatt szabadon lehet garázdálkodni.
2017. jan. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Logikusan hangzik :) bár én nem gondolkodtam ezen ilyen formában, csak rendeltem pár FM transmittert karácsony után, most várom hogy megérkezzen, azután majd tesztelés. Köszönöm a válaszod.
2017. jan. 12. 10:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!