Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy hívják azt a fogót...

Hogy hívják azt a fogót amivel a sarút lehet a vezeték végére préselni?

Figyelt kérdés

Milyen fogóval tudom a vezeték sarúját rápréselni a vezetékre?

Ezt szeretném egy vezetékre préselni.

[link]


Néztem fogót lehetőleg olcsón kellene, mert ritkán használom majd, évente 1-2 alkalommal.

Ez jó lenne erre a célra?

[link]



2016. dec. 31. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
krimpelő a neve
2016. dec. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi, az az extolos jó lenne hozzá?
2016. dec. 31. 19:42
 3/15 ThodEE GoD ***** válasza:
Ezt a fajta sarut forrasztani szoktam, saruzó fogó a neve, de jobb a forrasztás ha van rá lehetőség, ezek a speckó fogók vagy gagyik vagy drágák, kombinált fogóval is megszorongathatod, de továbbra is a forrasztást ajánlom ;)
2016. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Az nem mert az a profil nincs benne de ebbe igen: (enyém is ilyen) [link]
2016. dec. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Forrasztani szoktam ha nem csatlakozóba megy ha oda akkor nem fér be ,minden képen össze kell nyomni, régen sima fogóval nyomtam rá, de most autóhoz kell, kicsi igényesség azért kell nekem.
2016. dec. 31. 19:44
 6/15 A kérdező kommentje:
4. láttam, jó is lenne de az ára így első blikkre nem kevés... én olyan 2-3 ezret tudnék rászánni.
2016. dec. 31. 19:45
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


De piacokon pár százasért is kapsz.

2016. dec. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem rossz ez a fogó, de csak egy méretre és az sem az igazi.

Ez igaz, hogy drágább, de többféle méretet tudsz vele préselni és ha megnézed a pfák profilját, a visszafordítás is egyszerűbb-biztosabb vele:

[link]

2016. dec. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm mind kettőtöknek a linket megnéztem, de még ha kimegyek ilyen ócska piacra akkor csak simán megkérdem az eladótól hogy saruzó fogó? egyébként a 2. jó mert tényleg többfajtát tud, és nem annyira vészes az ára.
2016. dec. 31. 20:11
 10/15 anonim ***** válasza:

"Nem rossz ez a fogó, de csak egy méretre és az sem az igazi. "

Lehet hogy én vagyok vak, de 3 méret van rajta.

2016. dec. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!