Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Megvehetem vagy mit csináljak?...

PlSVALASZTPLS:) kérdése:

Megvehetem vagy mit csináljak? Hogy tudom megoldani? (SOS! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A segitsegeteket kernem!Edesanyamnak nem sokara szuletesnapja lesz es tudom hogy reg ota szeretne egy e-cigit,azt is tudom milyet mivel mar reg kinezte de en szeretnem megvenni neki titokban...csak rendelni tudnek es ugy rendelnem hogy pick-pack pontra,esetleg posta vagy ilyesmi.

A problema itt az hogy 15 eves vagyok,megvehetem?Nikotin-mentest vennek,tudnak hogy mi van a csomagban?Vagy igy meg tudom venni?

Elore is koszonom!



2017. jan. 17. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem simán megveheted. Megrendeled online. A pick-pack ponton nem fognak semmit kérdezni, nem kérdezhetnek. Nem feltétlenül tudnák, mi van a csomagban, hacsak nem lesz ráírva, vagy valami olyan webshopból jön, aminek a nevéből egyértelmű, de semmi közük hozzá. De azért várj meg más válaszokat, ezt én gondolom így.
2017. jan. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen csak ettol felek hogy ha netan latjak az oldal nevet nehogy megszoljanak erte:/

Varok meg mas valaszokat is!

2017. jan. 17. 22:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán megrendelheted webshop-ból pick pack pontra. Nem kérdeznek semmit. Nem tudják és nem is érdekli őket, hogy mi van a csomagban és főleg semmi közük hozzá. Ha nagyon érdeklődnek, akkor mondod, hogy karóra, és kész.
2017. jan. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!
2017. jan. 18. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!