Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az normális, hogy egy telefont...

Az normális, hogy egy telefontöltő lead 6,24 Voltot is?

Figyelt kérdés
Van egy szivargyujtóban használatos 12 voltról működö telefon töltö, amire ha rákapcsoltam 10 voltot, leadott a kimenetén 6,24 voltot, és ha 17 voltot kapcsoltam rá, akkor leadott 6,28 voltot. Telefonnak nem árt ez? Nem lehetne megoldhatni a problémát? 9 voltos elemről szeretném táplálni a töltőt, igy powerbankként működhetne, ha jó lenne..

2016. aug. 23. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem jo a 6,2volt! Milyen marka/modell? Valami kinai?

Vigyazz mert ha autoba teszed es atut a tranzisztorja benyom 14voltot a teloba es kampec.

2016. aug. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terheletlen állapotban mérted? Mert terhelve lehet, egészen más a kép. Persze ettől függetlenül valszeg valami hulladék elektronika van benne, egy rendes kapcsolóüzemű 5 voltos táp 5 voltot ad le, ha fene fenét is eszik.
2016. aug. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
53%
A gyors töltő tud több voltot is. Nekem 7.5 Volttal tölt, 1.75 Amperrel. Ez így jó.
2016. szept. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!