Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Hogy kereshetek pénzt lehetőle...

Szófosó_1 kérdése:

Hogy kereshetek pénzt lehetőleg gyorsan?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 12 éves vagyok és szeretnék valahogy pénzt keresni, hogy megajándékozzam a tesómat egy laptoppal. Meg tudnátok mondani, hogy hogyan kereshetnék némi pénzt?

2017. febr. 11. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Esetleg eladhatod a TV-teket, stb.
2017. febr. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igazából sehogy. Lehetőség se nagyon van rá. Ha meg lenne lehetőséged, akkor nem kérdeznéd, mert tudnád. Szóval inkább rajzolj neki.
2017. febr. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A gesztus szép, de senki nem vár el a 12 éves kistesójától ilyen mértékű ajándékot, de még a szüleitől/rokonaitól sem.

Ha a kérdésre létezne egyszerű legális válasz, mindenki gazdag lenne.


Gondolkozz valami más egyszerűbb ajándékon, esetleg ha leírod a nemét, korát, és érdeklődését, tudunk segíteni ötletekben.

2017. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Avasd be a családtagokat, ismerősöket hogy mi a terved és ajánld fel hogy segítesz amiben tudsz, kinek miben, amiben lehet, cserébe támogassák az akciód anyagi részét. Szerintem meg fogják érteni hogy mit szeretnél.
2017. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A tesóm lány 19 éves és nagyon szereti az elektronikai cuccokat és azt tervezi, hogy mikor egyetemista lesz előtte megvesz egy jó Asus laptopot és azzal megy el albérletbe. És én nagyon szeretném ezt az "álmát" megvalósítani azzal, hogy veszek neki egy elég jó Asus laptopot.
2017. febr. 12. 19:01
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sokkal jobban esne, ha tényleg kapna a kistesójától valami személyeset. Egy rajzot, esetleg szerkeszteni neki egy háttérképet, vagy egy kis videót összedobni, ha érdekelnek ezek a dolgok. Nagyon közhelyes, de hidd el, nagyon örül neki az ember, főleg, ha kisebb testvértől jön, szívből.

Már csak az, hogy a gondolat is felmerült benned, mutatja, hogy jó a kapcsolatotok, hidd el, örülne.


De ha mindenképpen elektronikai kütyüben gondolkodsz, akkor vegyél neki egy 16-32 gigás pendriveot.

Viszonylag olcsó, és azzal nehéz mellényúlni.

Az is egy olyan dolog, amiből sosem elég. Mindig jó ha van az embernél, mert általában pont akkor nincs, amikor kellene. Feltűzheti a kulcstartóra, tarthatja a táskájában, vagy zsebében. Ha majd meg lesz a laptopja, hasznos lesz, főleg egyetemi évek alatt, amikor egy pendrive nagyobb kincs mint egy toll.

2017. febr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet, csak za a baj, hogy van 2 pendrive-ja is ami 32 gigás. És 2 év múlva lesz egyetemista és azt mondta, hogy szeretne egy Asus laptopot és én meg megígértem magamnak, hogy veszek neki egyet.
2017. febr. 27. 19:41
 8/11 A kérdező kommentje:
És ezzel segítenék neki.
2017. márc. 13. 15:23
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy diákmunka alsó korhatára hivatalosan 16 év. Ebből adódóan sehogy sem tudsz pénzt keresni.


Egy valamire való laptop pedig 150.000 Ft körül van, legalábbis én annál olcsóbban nem vennék laptopot túlzottan.


Én is azt javaslom, hogy a családod segítsen neked, mert önerőből te még nagyon sokáig nem fogsz pénzt keresni, minimum 4 évig biztos, hogy nem.

2017. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kérdeztem anyukámat, hogy némi szsebpénzért hadd menjek el pl. a szomszédba segíteni, de nem engedte. :(
2017. ápr. 8. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!