Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Van egy dell vostro 3560-as...

Karakteres kérdése:

Van egy dell vostro 3560-as laptopom azon el kéne mennie a dead rising 2-nek és a gta v-nek legalább low garfikán?

Figyelt kérdés

Intel core i3-2370M

Intel hd 3000+ AMD Radeon HD 7670M

4gb ram


valamint hogyan tudom megcsinálni ebben a típusban hogy az erősebb videókártyát használja játékoknál? Mert ha az eszközkezelőben letiltom az eggyiket akkor nem tudok belépni pl játékokba ez miért lehet?


2017. febr. 12. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat... ez felejtsd is el.


A geped (marmint ha windows-t hasznalsz) automatikusan a megfelelo vga-t valasztja ki, de az a radeon annyira gyenge, hogy a GTA V-ot el is felejtheted rajta. Az i3 meg nem lenne gond, de a 4G memoriaval kombinalva ezeket a VGA-kat a geped biztosan alkalmatlan jatszani.

2017. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
840m elég a gta5-höz,ez a kari alig gyengébb valamivel.a ram tényleg kevés.a dedikált vga-ra át kéne váltania automatikusan.mondjuk aknakeresőnél,online játékoknál biztosan nem fog.
2017. febr. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A Gépigény.hu szerint a GTA V el futna minimumon ezen a konfiguráción 35fps-el ami nekem bőven elég csak az a baj hogy nem mindig vált át a vga a dedikáltra azért szeretnék valami megoldást hogy hogyan tudom átváltani manuálisan vagy milyen opciót kell keresni a BIOS-ban hogy letiltsam az integráltat? Valaminnt a GTA V-nél ez a hibaüzenet fogad hogy (please run gta 5 using gtav.exe) pedig meg van crackelve mi lehet a baj?
2017. febr. 13. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!