Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nem világít a fürdőszobai...

Nem világít a fürdőszobai lámpa. Fázisceruzával megnéztem. Miért jön vissza a fénycsőnél a fázis a nullán?

Figyelt kérdés
A kinti kapcsolója kapcsolja a fázist megnéztem. Az jó. Amikor nincsen bekötve a nulla akkor nincs rajta fázis sem az is jó addig. De ha már bedugom a helyére akkor már a nullánál is világít a fázisceruza, nem csak a felette lévő fázison. Külsőre nem látok semmi szokatlant.

2017. febr. 14. 10:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi, de már rájöttem, mi volt a baj.
2017. febr. 16. 00:03
 12/17 A kérdező kommentje:
Az amit sejtettem már előtte is, nem volt folytonos az egész áramkör. A nulla nem volt bent, csak nem tudtam hogy a konyhai lámpára megy rá a benti lámpa nullája is és össze kellett kötni a kettőt.
2017. febr. 16. 00:06
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja és a szerintemből kiindulva végül még is rend lett. Kössz a hozzáértést, ti hozzáértők.
2017. febr. 16. 00:12
 14/17 anonim ***** válasza:

"Ja és a szerintemből kiindulva végül még is rend lett. "

Ja, 2 napi szerencsétlenkedéssel egybekötve.

2017. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Inkább 2 órányi de mindegy. Látom pont leszarod mit írok.
2017. febr. 17. 17:55
 16/17 A kérdező kommentje:
Minek írogatsz egyáltalán ide? Unatkozól? Te szakértő.
2017. febr. 17. 17:57
 17/17 A kérdező kommentje:
Menj és ahogy te írtad "válasolj" valaki másnak inkább. Nem kell itt játszani az eszed.
2017. febr. 17. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!