Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mi az esély rá hogy mostanában...

Mi az esély rá hogy mostanában megérkezik a termék kínából?

Figyelt kérdés
Aliexpressen vásárolt termékre annyit ír ki a követő hogy 18-án el lett küldve, elhagyta az országot. Azóta semmi hír róla, gondolom már itt van csak ül rajta a vám meg a posta is.
2017. febr. 23. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
78.63 %
2017. febr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

január 18? akkor szerintem 86.57%


ha február akkor 0.1%

2017. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem 66.7%...? (gondolom troll kérdésnek hiszitek, csak érdekelt volna hogy nincs tovább tracking vagy elakadt)
2017. febr. 23. 08:17
 4/8 anonim ***** válasza:
2017. febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha január 18, akkor telibe kapta az újévet. Meg lesz az egy-két hét is. Ha február, akkor még az export vámon csücsül. Lehet, el sem hagyta a várost.
2017. febr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Február 18-ra lett kiírva hogy már elhagyta az országot. Hogy mi igaz mi nem, nem tudom. Azt is tudom hogy egy hónap is lehet mire ideér, de általában itthon akad meg minden... Lehet feladja, onnantól számítva 4 nap alatt ideér, és aztán itt ülnek rajta sokat, vámon, postá(ko)n. Azt is tudom hogy ingyenes posta, illetve olcsón vettem, csak ez a türelmetlenségem ne lenne...
2017. febr. 23. 09:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem 29 naptári nap az átlagom a kínából rendelt e-bayes cuccokra. Szélső értékek: 22, 43 nap. Szóval türelem!
2017. febr. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Eddig a legkevesebb nekem 2 hét volt, ingyenes postával, a leghosszabb az kicsivel több mint 1 hónap. A két hét jobban hangzik :)
2017. febr. 23. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!