Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebayről rendeltem terméket,...

Ebayről rendeltem terméket, nem a megszokott módon történt a folyamat. Van rá esély, hogy mégis megérkezzen a rendelt termék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Konkrétan egy kabátról van szó, buy it now-os volt, kifizettem egyből, megjött minden email(fizetésről,rendelésről). Emailt nem kaptam arról, hogy szállításra adták volna, gondolom azért mert időközben megszűnt a hirdetés is, erről az Ebay küldött emailt, amiben azt írták, hogy ne aggódjak ez miatt, mert hogy ha fizettem akkor hamarosan meg fog érkezni a kabát.. Kb 3-4 hete rendeltem a kabátot, okt.15.-okt.31. között kellett volna megérkeznie. A napokban szerettem volna írni az eladónak, hogy mizu, de meg van szüntetve a fiók.. Mit lehet tenni ilyenkor? Előre is köszi a válaszokat :)

2014. okt. 31. 00:50
 1/2 anonim válasza:

Ha paypal-al fizettel,akkor nyitsz egy aktat,amiben leirod a problemadat ,ha a masik fel 8 napon belul nem valaszol,akkor automatikusan visszakapod a penzedet. Egyebkent jo esellyel tenyleg megjon a kabat,nekem most volt olyan csomagom,ami majdnem 6 het alatt erkezett meg kinabol.


Arra ugyelj,hogy a fizetes utan max 45 napod van a reklamaciora, a 46. Napon a paypal mar nem fogadja be

2014. okt. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

Igen, egyik ismerősömnek is 6 hét volt amíg megérkezett a csomag, csak kicsit furcsálom, hogy email nem jött arról, h feladta volna,illetve hogy meg is szűnt a felhasznaló.. nem is ingyen postás volt, azt hallottam hogy ilyenkor tudom kovetni, hogy merre jár a csomag.. de az árva e-mailen kívül már nincs semmi,amiből ki tudnék indulni..:/:)

2014. nov. 1. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!