Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik TV-t...

Szerintetek melyik TV-t válasszam? LG vagy Samsung?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


A szobámban lenne a tv. Nagyobb nem kell, nem is férne el. Bár össze lesz kötve a számítógéppel, elsősorban USB-ről szeretnék rajta filmet nézni, mert a számítógépem elég hangos. A PC csak "B" terv, ha valamelyik formátumot nem játssza le.



2017. febr. 28. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

nem sokkal többért kaphatsz már smart TV-t is, szerintem megéri

pl.:

[link]


nekem LG van, szép kép, 2 éve problémamentesen működik

2017. febr. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ennek csak 1366x768 pixel a felbontása. A SMART funkción kívül van más előnye is a SMART TV-nek? Egy cikkben azt olvastam, hogy szebb képük van a SMART TV-nek, mivel azok újabbak és fejlettebb képjavító algoritmusok kerülnek bele (szóval nem azért mert SMART TV.
2017. febr. 28. 12:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsánat, nem néztem meg a felbontást :(

nekem egy régebbi típus van, 1920x1080-as, azt már nem gyártják, ami most van az 100e körüli


mi sokat használjuk a Smart funkciót, egyrészt telefonról, tabletről,... Wifi-n keresztöl minden "kivetíthető", beépített saját alkalmazásokon keresztül is elég gyorsan érhető el youtube,videa, netflix

2017. febr. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem se Tabletem, se "normális" mobilom. Nem tudom, hogy mennyire használnám ki a smart funkciót.
2017. febr. 28. 13:03
 5/7 anonim ***** válasza:

megvannak beépítve az alkalmazások a tévén, tehát ha van wifi-d, vagy kábelen keresztül rá tudsz csatlakozni netre, akkor megéri.


egy kicsit kedvezőbb árú Samsung:

[link]

2017. febr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Peety28 ***** válasza:
Ha csak filmezésre szeretnéd, hogy ne zúgjon a gép (írtad hogy elég hangos), akkor nincs szükséged SMART TV-re. Ezek a TV-k már pendrive-ról vagy külső HDD-ről szinte minden ismert formátumot lejátszanak (avi, divx, mkv stb.) A képminőség nem azon múlik, hogy okos-e a TV vagy sem, hanem a beépített paneltől ami lehet LCD, IPS stb...
2017. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a leírásban nem szerepel, hogy mely formátumokat képes lejátszani, most keresem a gyártó honlapján.
2017. febr. 28. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!