Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon Mizu D500. Vélemények?

Navon Mizu D500. Vélemények?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett nekem ez a telefon, de kíváncsi vagyok a tapasztalataitokra, véleményetekre. Megéri-e,nem megy-e tönkre fél év alatt stb stb..

Vagy ha ez ilyen "kínai fos", akkor melyik telefont tudjátok ajánlani?


Előre is köszi a válaszokat! :)


2014. júl. 31. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Olcsó, kínai, recseg, túl drága, ronda a kijelzője.Gyűjts egy kicsit és vegyél xperia l-t vagy sp-t
2014. júl. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
30ezrest megérhet, ennyibe kerül most, jobb hazai forgalmazásu mobilt nem igazán kapsz ennyiért
2014. júl. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kínából jobbat rendelsz ennyiért
2014. aug. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Andiika0515 válasza:

Kedves kérdező!

Nekem lassan egy éve van meg a Navon mizu D500-as telefonom. Mindent tudok mondani rá, csak rosszat nem. Nagy a kijelzője, így jó filmet nézni rajta, meg játszani. Nagy akkumulátorának köszönhetően úgy kibír egy egész napot akár úgy, hogy hogy le se teszed. Nekem van hozzá egy szilikon tok, amit a Media Marktba vettem 500-1500 forint körül volt azt hiszem. Megéri ennyit költeni rá. Én 30.000forintért vettem. Annyi benne a probléma, hogy a kamera kiáll egy kicsit a hátlapból, így könnyebben karcolódik, de ha veszel rá szilikon tokot akkor semmi ok az aggodalomra. Énnekem nagyon tetszik ez a telefon. Mint írtam, lassan egy éve van meg és nyilván egyszer fagyott le. Nagyon jól és gyorsan fut. Csak ajánlani tudom. :)

2015. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!