Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Navon Mizu D500 telefonról...

Navon Mizu D500 telefonról vélemények?

Figyelt kérdés

Leginkább olvasásra és netezésre kéne, esetlegesen megnézni rajta a már letöltött sorozataimat...


Operációs rendszer:

Android 4.2

Processzor:

Dual Core

Órajel:

1.3 GHz

Kapacitás:

4 GB

Memóriakártya foglalat:

Igen

Memóriakártya:

MicroSDHC

RAM:

512 MB

Szenzorok:

G - szenzor, Közelségérzékelő, Fényérzékelő

Cikkszám:

1141192

KIJELZŐ

Kijelzőméret:

5 col

Kijelző technológia:

IPS LCD Single Glass

Felbontás szélesség:

480 Pixel

Felbontás magasság:

854 Pixel

Érintőképernyő:

Igen

KAMERA

Kamera felbontás:

5 MP

Kamera:

Igen

Vaku:

Igen

Kamerafunkciók:

Előlapi kamera: 0.3 MP

FUNKCIÓK

GPS:

Igen

Dual SIM:

Igen

ADATOK + CSATLAKOZÓK

3G támogatás:

Igen

High Speed Downlink Packet Access (HSDPA):

Igen

Csatlakozók:

Micro USB, 3,5 mm Jack

WLAN:

Igen

BURKOLAT

Súly:

0.165 kg

ÁLTALÁNOS JELLEMZŐK

Különleges jellemzők:

Mali-400 MP2 grafikus gyorsító



2014. máj. 15. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
20%
Kínai hígfos. 5 collon 854x480, no comment..
2014. máj. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 -Jani- válasza:
73%
Érdekes h bizonyos hozzászólóknak minden 50 ezer HUF alatti készülék "kínai híg fos"... Ráadásul manapság mi az ami nem Kínában készül/onnan vannak hozzá a beépülő alkatrészek? Az adatok alapján még jó is lehet ez a telefon. El kell menni egy olyan helyre (pl MM) ahol alaposan és nyugodtan ki lehet próbálni, ott majd eldől hogy látsz-e benne fantáziát. Azért a Navon nem éppen kezdő az elektronikai eszközök terén, de csodát ezen szegmensben/árszinten persze nem kell várni. Ha nem vagy valami nagy user és helyén tudod kezelni a dolgokat (fel tudod mérni h mire kell a kiszemelt telefon és tudod a kompromisszumos határokat), akkor simán jó lehet ez a D500.
2014. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A hétvégén megyek MediaMarktba kipróbálni több modellt is, majd még eldöntöm. Ebben az árkategóriában ezt találtam a legjobbnak, nekem ugyanis nem kell százezres telefon ahhoz, hogy két év múlva elavuljon. Mert lássuk be, szinte az összes telefonnál ez a helyzet :/
2014. máj. 16. 21:29
 4/21 anonim válasza:
Szia sikerült meg venni a telefont?Ha igen lenne egy olyan kérdésem hogy eddig hogy vagy vele megelégedve,és h a képernyője szép,nem fénylik be?köszi válaszod
2014. máj. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem sikerült még megvennem, nem volt még elérhető a MM-ban, de ha sikerül megszereznem, írok véleményt :)
2014. máj. 20. 13:46
 6/21 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező! A minap sikerült beszereznem egy ilyen telefont és őszintén mondom, hogy nagyon elégedett vagyok vele.

Kívülről szép telefon, kényelmesen belesimul a tenyérbe, szép nagy képrnyője van ami előtt le a kalappal felbontásügyileg. Hátrányként megemlíteném, hogy a hátlapi kamera (5 megapixel, általános használatra tökéletes) kicsit kiáll a hátlapból, ezért ha leteszük az asztalra az hozzáér a felülethez és hamar össze fog karcolódni. A rendszerével is meg vagyok elégedve, eddig semmi akadás nem volt benne. Elkezdtem rá letölteni az szükséges alkalmazásokat és azt vettem észre, hogy gyenge jelerősségnél is villámgyorsan letölt minden alkalmazást! Egy szó mint száz 30.000 forintért vettem és egyáltalán nem bántam meg! NAGYON MEGÉRTE!

Remélem segítettem!

2014. máj. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, szombaton remélhetőleg minden összejön és nekem is sikerül beszereznem...
2014. máj. 22. 13:16
 8/21 anonim válasza:
sok sikert
2014. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Sikerült megvennem, és eddig nincs vele semmi problémám. Amire nekem kell, arra tökéletes, játékokat még nem igazán próbálgattam rajta, így erről nem tudok véleményt mondani. Az áráért mindenképpen megérte, nekem eddig nagyon bejön :)
2014. máj. 25. 15:50
 10/21 ..- válasza:

Sziasztok!

Ma reggelre lefagyott a telefon, ki se tudtam kapcsolni, uh működés közben vettem ki az akksit...mind1

A másik problémám, hogy szintén most reggel észleltem, hogyha megdöntöm a telefont( vízszintesbe, abból függőlegesbe), villódzik egyet halványan a képernyő és vagy kicsit sötétebb, vagy világosabb lesz. Ezt Nektek is csinálja? Vagy jobb, ha beviszem a szervizbe megnézetni? Köszi a segítséget!

2014. jún. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!