Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlotok...

Milyen laptopot ajánlotok egyetem mellé?

Figyelt kérdés

Leginkább DELL típusúakkal szimpatizálok, sok ismerősömnek van és nagyon szeretik.


150-200 ezer forintot szánnék rá kb.


Közepes játékokat szeretném ha vinne, meg igazából dolgoznom kell rajta (excel, word, meg minden ami éppen a házihoz/munkához kell)



2017. márc. 14. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

Egyetemhez kell laptop és az első kritérium, hogy lehessen rajta játszani?


Pfff.



Ezért hígulnak a szakmák.

2017. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

A kérdésre nem tudok válaszolni, de engem is érdekel.

Szóval bocsi az OFF-ért.


Kedves első! Mégis miért baj az, hogyha valaki szeret számítógépen játszani? Ez ugyanúgy egy hobbi, mint a kertészkedés, vagy a bélyeggyűjtés, vagy a rajzolás. A te nézőpontodban akkor az is egy hülye gyerek, akinek kertje van és gondozza azt? Szörnyen primitív vagy! Nem lehet 0-24 tanulni valamikor pihenni is kell. Mindenki máshogy kapcsolódik ki, van aki játékokat játszik. Persze, ha valaki éjjel-nappal csak játszik, az nyilván nem jó, de ezt minden másra is el lehet mondani. Ott van a kérdésben az is, hogy a kérdező tanuláshoz is szeretné használni, nem csak játékra. Egyébkéni is, mit érdekel téged, hogy a kérdező mennyit tanul? Ha tényleg el fogja hanyagolni a tanulást, akkor csúszik, vagy kibukik az egyetemről, ennyi.

2017. márc. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lenovokat nézz, olcsóbb és csak a dizájn bánja. Milyen egyetemre fogsz járni? Ha műszaki vagy informatikai pálya, akkor érdemes lehet a 8GB RAM, meg valami újabb generációs Intel proci.
2017. márc. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!


Köszönöm a tanácsod, majd megfogadom.


Mellesleg igen, az egyetem mellé kell, az orvosi egyetem mellé. Azért, mert kell valami, ami néha kikapcsol, mert sok a dolog, a tanulás...

Senki sem írta, hogy a játék az elsődleges kritérium, de ha már ilyen intelligens vagy, akkor megkérdezem úgy, hogy olyan laptopot keresek, amin tökéletesen futnak az érdekesebbnél érdekesebb szívritmus animációk, vagy éppen le tudja játszani a kamrafibrillációs videókat, és a sokszáz oldalas anat könyveket is lehessen lapozgatni, mintha a papírlapot lapozgatnád.


Így jobban tetszik remélem a kérdés, és tudsz válaszolni egy rém egyszerűre is.


De azért bízom benne, hogy te többre vitted nálam, ha már ennyire lekezelő stílusban nyilatkoztál.


Ui.: remélem azért még találkozunk

2017. márc. 16. 07:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!