Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Nekem nagyon bonyolult az...

Sarand kérdése:

Nekem nagyon bonyolult az nCore rendszere!?

Figyelt kérdés
Nemtudom hogy hogyan kellene csinálni a seedelést pedig már elolvastam a szabályzatot, ezért a biztonság kedvéért nem töltöttem le még semmit.

2017. márc. 16. 20:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
hogyan tudom megnézni a seed/letöltést mert a gépemen nincs hely h egyszerre 2-t seedeljek és az elsőnek még van 4 órája a seedből, de szeretném, hogy hátvégére a tesóm szülinapján legyen meg a játék mer most az seedel ami kell a másik meg nem áll sehol. mit tegyek?
2017. márc. 27. 15:14
 12/16 A kérdező kommentje:
van olyan, hogy kitörlöm az egyiket és nem kapok figyelmeztetést? mert ami most van az kell nekem. a másik ami nem kell azt még nem kezdtem el seedelni. De nem is tudom csak ha kitörölném ami most van de akkor majd újra le kell töltenem és újra 48 órát seedelni.
2017. márc. 27. 19:13
 13/16 anonim ***** válasza:

Az enkóron fent az aktivitást nyomd meg, lent írja mit meddig kell még szidelj.

Ha véletlenül letörölsz valamit amit még kellene szidelj akkor minnél hamarabb töltsd le mégegyszer és szideld végig.

2017. márc. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem töröltem le hanem nincs hely
2017. márc. 28. 19:24
 15/16 anonim ***** válasza:
Hogy nincs hely? Nem jött még le egészen és betelt a vinyód? Vegyél egy nagy vinyót. Vagy új gépet. Vagy takaritsd ki, törölj le valamit ami nem kell már.
2017. márc. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Egy alap felhasználó havonta max. 5 torrentet nem köteles visszaseedelni. Tehát ha egyet letörölsz az nem olyan nagy baj.
2017. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!