Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mit tehetnék eme vírus ellen?

Mit tehetnék eme vírus ellen?

Figyelt kérdés
Sikerült szereznem egy jó kis vírust, ami minden alkalommal mikor elindítom a gépet, magától megnyitja az internet explorert, és behoz valami reklámot.Ezt csak indításkor csinálja, annyira nem zavaró, de jó lenne megszabadulni tőle. Tudnátok segíteni, hogy mit tegyek?

2017. márc. 30. 15:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
bővítmények között nincs.. :(
2017. ápr. 2. 09:47
 12/17 anonim válasza:
100%
Akkor nézd meg az indítópulton, vagy töltsd le ezt a programot ( [link] és nézd meg a windowsal eggyütt induló programok között.
2017. ápr. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Emberek, bökje már valaki ki hogy ez egy linkmódósitó - startup malware. Ilyesmivel a legokosabb anticuccok sem tudnak megbirkózni, de a megoldás legtöbbször pofonegyszerű.


1. megnézni mi van a startupban

2. a linkeket mind vissza kell állitani alapra, pl. iexplore.exe, ami utána van törölni.

2017. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Futtatás>Msconfig>automatikus indítás > iexplorerbol kiveszed a pipát


Ha nem jönne be Inditsd a windowst csökkentett módja és tölts le egy avastot.

2017. ápr. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, főleg az utolsónak! Ma reggel egy pillanatra megjelent a tálcán a vírus alkalmazása és lecsekkoltam a nevét (mun), majd megcsináltam amit írtál. Ment a pacsi mindenkinek :D
2017. ápr. 7. 14:08
 16/17 A kérdező kommentje:
Mostmeg megtaláltam a fájlt is, szépen letöröltem :)
2017. ápr. 7. 18:30
 17/17 A kérdező kommentje:
Most megtaláltam*
2017. ápr. 7. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!