Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mobilinternetes usb stickek...

Mobilinternetes usb stickek illetve hordozható routerek csak netes sim kártyával használhatóak vagy normál simmel is amin van internet rendelve?

Figyelt kérdés

Vettem usb sticket és nem akar csatlakozni a netre a telefonos simmel(van mobilnet rajta) de térerőt talál.

Régen viszont ismerősöm usb stickjével viszont tudott csatlakozni és volt is net a saját mobilos simemmel.

Vagy csak azóta módosíthattak h kkfejezetten csak netes sim jó bele?



2017. ápr. 7. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ellenőrizd az apn-t a stick programjában. Én pl. sima Dominós simmel használok sticket.
2017. ápr. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
beállitásokban tudom vhol ellenörizni?
2017. ápr. 8. 11:23
 3/3 A kérdező kommentje:

beállítottam a telekom hu-s apn-t ami a mobiloknál is kell h internet.telekom

plusz észrevettem a hálózati beállításokban nem dinamikus ip-n van mikor csatlakoztatom a sticket. miután ezt átállítom már lett mobilnet (bár érdekesség a program azt irja nem vagyok csatlakoztatva)

2017. ápr. 12. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!