Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A nagy sebességű internet...

Samusaran kérdése:

A nagy sebességű internet tényleg lerövídítheti egy normál vincseszter élettartalmát?

Figyelt kérdés
Nem sokára megkötöm a digivel a szerződést és gondoltam, hogy akkor már legyen a legerősebb net, még így is sokkal olcsóbb mint a másik volt. (1000/200 Mbps) De a haverom bele ültette a bogarat a fülembe, hogy ekkora sebességű internet már kikészítheti a normál vinyóimat. Van ennek igazság tartalma?

#Digi #nagy sebességű internet
2016. márc. 30. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
A haverod baromságokat beszél, az írás\olvasás miatt használódik el a hdd, nem a sebesség miatt ~ ha nem töltesz többet, akkor pontosan ugyanannyira fog használódni mint most.
2016. márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"De a haverom bele ültette a bogarat a fülembe, hogy ekkora sebességű internet már kikészítheti a normál vinyóimat. Van ennek igazság tartalma?"

A haverod nem ért hozzá ilyen egyszerű,nincs ennek semmi alapja...

2016. márc. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olyan gyors a letöltés, hogy tönkreteszi a hdd-t.

A hónap vicce.

Ennyire zéró logika azt hittem csak gyerekek között fordul elő.

2016. márc. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a haverodnak nem 4 gigás gt730-a van hkc vagy akyga táppal?
2016. márc. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Így van. Tönkreteszi. Bár ha olcsóbb, nem aranyozott hálózati csatlakozó kábelt használsz akkor előbb a kábel füstöl el...Érdemes egyébként a csomagvesztések miatt havonta átküldeni az IP csőgörényt a helyi hálózaton,illetve a lerakódott TCP headereket pingparittyával fellazítani...


Picit komolyabban: Gigabites portod is van gépeden / routeren? Mert anélkül nem sok értelmes van az ilyen szélessávnak. A régebbi, olcsóbb routerek tipikusan 100Mbites portokkal rendelkeznek.

2016. márc. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rég röhögtem ennyit.. :D :D A lényeg, hogy nálam 24/7 megy a gép és folyamatosan seedelek. Ennél a netnél értelem szerűen többet fognak majd dolgozni a lemezek, vagyis jobban használódni. És ezt értettem félre. Valamiért az jött le hirtelen, hogy a hdd és a net sebességkülönbség miatt, külön károsodhatnak a lemezek. Persze gyorsan rájöttem, hogy ez mekkora nagy baromság. De addigra már kint volt a kérdés. Viszont azért nagyon jó ez az oldal, mert nyugodtan lehet hülyeségeket is kérdezni. :D Azért köszönöm a válaszokat! :)
2016. márc. 31. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:
A haverod irigy, mert nála nincs digi. Én is így vagyok vele :) (úgyhogy vigyázz, ha bekötteted, ki is gyulladhat a kábel a túl gyors internettől, aztán kiég a lakás)
2016. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!