Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Fejhallgatóból a Sony vagy a...

Fejhallgatóból a Sony vagy a Philips márka a jobb 20. 000 ft alatt?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sony
2017. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdemes akár egy headsetet 20.000.ért megvásárolni ?
2017. ápr. 11. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sony-t vennék.
2017. ápr. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nemrég vettem egy Sony-t, 20.000 környéke volt, bluetooth-os, nagyon meg vagyok vele elégedve.


Csak ajánlani tudom, usb-n keresztül kell tölteni, de semmi más kábel nem kell, hiszen bluetooth-os. Tablet-hez, notebook-hoz tökéletes.

2017. ápr. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma megvettem a kiszememlt példányt ami egy Sony MDRXB70AP Extra Bass tehát a bassus van előtérbe helyezve az van sokkal jobban erősítve és azt az információt kaptam az eladótól hogy ha valami lejátszót vagy tudom is én mit mondott letöltök amit a Total Commander használ akkor sokkal erősebb lesz a hangzás még ennél is hangosabb. Tudja valaki hogy mire gondolt az eladó ? Mit kell letölteni ?
2017. ápr. 11. 15:57
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egyszerűen egy equalizer programra értette, van kismillió ilyen alkalmazás. Én egy ideje már a "Neutron" nevezetű appot használom erre a célra.

Ja és úgyszint egy tökéletes Sony XB50AP felhasználó vagyok. Közel fél éve van meg, elképesztő mire nem képes. A drágább JBL-em nem volt ennyire jó hangzásilag, és kényelmileg.

2017. ápr. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jövő válasza:
Sony!
2017. ápr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!