Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Auto csörlőztem és a csörlő...

Auto csörlőztem és a csörlő kábelt bekapta a csörlő elkezdett füstölni a hibás végeket levágtam majd össze kötöttem de nem müködött, mi lehet a baj komolyabb?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Micsináltál?
2017. ápr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jöttem haza a munkából erdő földes út én meg másik úton jöttem és benn marattam egy égeresbe és csörlözni keztem magam csak a távirányitó kábelt bekapta a kötél de nem lett nagy baj végig volt égve a kábel én meg csak keveset vágtam le belőle... :)
2017. ápr. 28. 21:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja ertem :-) A biztositek jo azon az aramkoron ahova a csorlo volt kotve? Tegyel ra egy 12V-os egeot, vagy valamivel merd le.

A csorlo dugaszon volt meg valami biztositek? A zarlattol biztos kiment valahol csak ki kell deriteni hol.

2017. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!