Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Winwos 7 Starter-rel meg...

Winwos 7 Starter-rel meg vagytok elegedve? En most vettem egy netbookot ez a windows van rajta, de nekem nagyon nem tetszik.

Figyelt kérdés
2010. máj. 15. 20:42
 1/10 A kérdező kommentje:
elnezest : Windows 7 *
2010. máj. 15. 20:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég kevesen használják a Windows 7 ezen verzióját. Én Home Preniumot használok és nagyon meg vagyok elégedve sokkal jobb a Windows XP után ami már számomra már unalmas is volt.
2010. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én is most vettem starteres netbookot, de elég türhető. Tulajdonképpen a Windows 7-ből csak ez az egyetlen típus, ami normálisan elketyeg egy ilyen kis készüléken. Vannak akik próbálkoznak a home premiummal esetleg a professional-al de gyorsaságban sokat lassulhat a gép; ezek már komolyabb notebookra vagy asztali gépre valók. Ha a starter nem tetszik akkor inkább windows XP-re válts. Bár személy szerint jobbnak tartom az előbbit. Milyen problémáid vannak vele?
2010. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Zavar,hogy lassul a gep a sok progi miatt,ami neha beugrik.Foleg olyanok,amiket meg nem installaltam fel es ajanlja nekem.Zavar a sok frissites es ,hogy nem lehet hatteret cserelni.

En is gondoltam arra,hogy XP-re cserelem le,asztali gepen is XP-m volt.Az vajon jol fut a kis netbookon?

amugy asus 1005pe netbookom van,ha ez zegit valamiben.

2010. máj. 15. 21:08
 5/10 anonim válasza:
Én ezeket a nem általam telepített progikat egyszerűen letakarítottam a gépről. De ezt nem ajánlom, mert ahhoz komolyabb tudás kell, hogy eldönsd melyik progi szükséges és melyik nem; ne bonyolódj bele. Az XP elfut rajta simán, csak az kérdés, hogy kaptál-e XP-hez drájver lemezt; olyan meghajtóprogramokat, amik szükségesek a gép hárdveres elemeinek müködtetéséhez. Anélkül ne kezdj neki a telepítésnek!!!!! Sőt én azt ajánlom, egyedül egyáltalán ne kezdj neki! A netbook szoftveres részére egyébként nincs garancia, szóval azt nyugodtan törtölheted, újratelepídheted. Keress valakit aki ért hozzá!
2010. máj. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
koszonom a gyors valaszt:)
2010. máj. 15. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Az új laptopokon driverhiány szokott lenni XP esetén.

Én XP-függő vagyok, igaz, erősen személyre szabott formában használom.

De azért próbáld meg, hátha jó lesz vele. Ha XP alól ügyesen kipucolod a felesleges programokat, nagyon gyors tud lenni (pl 1.2 Celeron 512 SDRAM majdnem ugyanolyan gyors mint a 3.0 P4 1024 DDRAM)

2010. máj. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Parom is XP fuggo.Ezert gondoltam ra,hogy arra cserelem.Parom attol fel,hogy lesznek progik,amiket nem lehet majd futtatni a gepen windows csere utan.Olyat olvastunk neten,hogy sokaknak a kamera nem ment utana.Mi a teendo ebben az esetben?milyen problemakra szamitsunk windows cserenel?
2010. máj. 15. 21:40
 9/10 anonim válasza:
Pont erre amit mondtál. Elképzelhető -de nem biztos-, hogy lesznek olyan eszközök (pl webcam, hangkártya), amit nem ismer fel az XP. Ezért kell a driver lemez. Ha nincs esetleg még netről lehet leszedni hozzá meghajtó progikat. Nem egyszerű, ezért mondtam, hogy fordulj szakemberhez! Ő lehet telepítés nélkül is megmondja neked, mi az ami működni fog rajta, mi az ami nem. Lehet azt mondja majd, hogy nem kell izgulni, minden menni fog pöcre. Próbálkozni kell... :)
2010. máj. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ja és a 21:30-as nem én voltam :) Valaki közbeszólt a párbeszédbe :D
2010. máj. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!