Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Párologtatós szúnyogírtó...

Párologtatós szúnyogírtó használata?

Figyelt kérdés
A dobozán olvasva eléggé hangsúlyozzák hogy milyen mérgező a szer ami benne van. Na most akkor ha a szobában párolog ez nem veszélyes emberre? Illetve milyen messze kell az ágytól bekapcsolni hogy ne legyen mérgező?

2017. máj. 25. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb 2 méterre szokott lenni az ágytól (ott van konnektor) és semmi bajom nem volt soha pedig évek óta használom. Ablakot bukóra hagyom nyitva, ennyi.Nem hiszem hogy forgalomban maradna olyan termék ami nem csak szúnyogot de embert is mérgez.
2017. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Okes, koszonom! En is igy gondolom, hogy ilyet nem arulhatnanak ami mergez
2017. máj. 25. 20:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Emberre nem veszélyes,csak a készüléktől kell legalább 2 méterre lenned.
2017. máj. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, előre sejtettem hogy nem lehet ágy mellé rakni közvetlen. Még jó hogy rákérdeztem. :D
2017. máj. 26. 06:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!