Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Most akkor kinek van igaza?

Most akkor kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Pr Telecom digitális ktv.Beltéri egységbe felvétel céljából bedugott pendrive pár hónap után írásvédetté vált. Néhány műsor részletet számítógépre lementettem. ( Állítólag ezzel összezavartam a pendrive fájlrendszerét. Mert nem lett volna szabad átduni. Ezt egy ott dolgozó műszerész mondta. )

Egy második pendriveal ugyanígy jártam. Szerintem a beltéri nek van valami baja. Ki mit tenne a helyemben?



2017. jún. 10. 15:23
 1/2 A kérdező kommentje:
na??????
2017. jún. 13. 17:40
 2/2 anonim ***** válasza:

A pendrive elsosorban nem ajanlott ilyesmire. Nem is tudom biztosan miert is mukodott, altalaban csak merevlemezzel mukodik rendesen.

Valoszinuleg az lett hogy a sok felulirastol egyszeruen elromlott.

2017. jún. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!